Nejcennější dárky

Na světě existují věci, které jsou tak cenné, že je nelze zaplatit penězi. Jedna z nich je společnost lidí, které máme rádi. Věnovat někomu svůj čas má nevyčíslitelnou hodnotu. Během roku na to uprostřed každodenních stresů a shonů zapomínáme. Přitom mezi námi existuje mnoho lidí, kterým na první pohled nic nechybí. Oni si ale nepřejí nic jiného, než aby si s nimi třeba jen někdo popovídal. Pojďme o letošních Vánocích darovat druhým (a vlastně i sami sobě) ten nejcennější dárek.

Darujte radost

Zajděte navštívit kamaráda, kterého jste už dlouho neviděli. Zvedněte telefon a zavolejte tetičce, o které jste slyšeli naposledy jako děti. Vezměte babičku na procházku… Možná těm lidem dáváte nejkrásnější dárek za poslední dobu. Takovou máte moc.
OZP naděluje po celý rok

OZP naděluje po celý rok

U nás v OZP pracuje speciální Ježíšek. Naděluje totiž pořád. Je to věrný parťák, který vymýšlí stále nové způsoby, jak uchovat vaše zdraví v kondici. Ani to si nekoupíte, a aby vám vydrželo, musíte se o něj sami přičinit. Proto využívejte kupóny na preventivní vyšetření závažných civilizačních chorob, úrazová pojištění pro děti a mládež, nonstop online zdravotní poradnu včetně objednání k nejbližšímu lékaři nebo výhodné cestovní pojištění, které si online vytváříte na míru podle vlastních potřeb. Toto všechno a mnohem více naleznete v aplikaci VITAKARTA.
*Věděli jste, že:
Celý rok můžete soutěžit na našem Facebooku nebo Instagramu? Letos jste mohli vyhrát např. doplňky stravy, chytré hodinky, sonické zubní kartáčky, knížky nebo nejnovější mobilní telefony.
OZP vám přináší novinky

OZP vám přináší novinky

Celoroční Ježíšek OZP trendy v prevenci zdraví nejen sleduje, ale i sám vytváří. Všechny laboratorní výsledky již můžete nahlížet ve VITAKARTĚ. U vašich dětí od jejich 15 let podporujeme samostatnost a zodpovědnost tím, že dostanou VITAKARTU vlastní. Zcela zdarma je možnost absolvovat tříměsíční program na redukci váhy. A odhalit interakce léků už lze pouze z nascanovaných čárových kódů na krabičce. Nové technologie, nové programy.
*Věděli jste, že:
V pražském Mamodiagnostickém centru Waltrovka probíhá projekt, který při vyhodnocování mamografických snímků využívá umělou inteligenci? To přináší nové možnosti v diagnostice a péči o zdraví. Podívejte se na naše webové stránky.
Nalaďte se na vánoce

Playlist pro vánoční atmosféru

I letos pro vás máme playlisty, které umí příjemně naladit nejen na vánoční svátky. Je libo oprostit se od předvánočního stresu?

Zkuste náš playlist relaxační hudby na SPOTIFY. A kouzlo Štědrého dne pomohou navodit české i zahraniční vánoční písničky.

*Věděli jste, že:
Je dokázáno, že hudba prokazatelně zlepšuje naši psychiku. Poslech oblíbených melodií vás zbaví starostí – zvyšuje totiž produkci endorfinů v těle, díky čemuž zapomenete na stres a budete se cítit příjemně a plní energie.