Dětské úrazové pojištění Vitalitas

Ve spolupráci s pojišťovnou Vitalitas jsme pro vás připravili výhodné dětské úrazové pojištění online. Našim nejmenším pojištěncům na něho přispíváme v rámci benefitů a novorozenci do 1 roku života tak mají 1. rok programu úrazového pojištění Zvonek zcela zdarma!

Zdarma pro klienty OZP

V rámci programu Zvonek pojišťovny Vitalitas, do kterého lze vstoupit pouze do 12 měsíců věku dítěte, mají novorozenci 1. rok úrazového pojištění zcela zdarma.

Další výhody pro klienty OZP

Mezi další výhody programu Zvonek patří:

Po dosažení šesti let věku navazuje na tento program další výhodný program dětského úrazového pojištění Gina, který je pro pojištěnce OZP 1. rok zdarma.

Další výhodné dětské úrazové pojištění

Pokud jste nestihli sjednat úrazové pojištění do 12 měsíců věku dítěte, přispíváme také na výhodné úrazové pojištění v rámci programu Gina pro děti a mládež do 26 let.

Výhody programu

Mezi výhody programu Gina patří:

Prémiové úrazové pojištění pro děti

Prémiový pojistný program Gina+ je žhavou novinkou mezi pojistnými programy pro děti a mládež od VITALITAS!
Pojistný program úrazového pojištění Gina+ nabízí v porovnání s Ginou dvojnásobné limity pojistného plnění a také široký rozsah pojistných rizik, který je rozšířený o ošetřovné, za zvýhodněnou cenu:

Více informací

Zjistěte si nyní více informací o programu Zvonek, Gina a Gina+ a sjednejte si pojištění na stránkách pojišťovny Vitalitas. Úrazové pojištění lze také uzavřít ve všech klientských centrech OZP.

Hlášení škody

Máte už sjednané pojištění a chcete oznámit pojistnou událost? Pojistnou událost můžete oznámit online na stránkách pojišťovny Vitalitas.