Dětské úrazové pojištění Vitalitas

Ve spolupráci s pojišťovnou Vitalitas jsme pro vás připravili výhodné dětské úrazové pojištění online. Našim nejmenším pojištěncům na něho přispíváme v rámci benefitů a novorozenci do 1 roku života tak mají úrazové pojištění zcela zdarma!

Zdarma pro klienty OZP

V rámci programu Zvonek pojišťovny Vitalitas, do kterého lze vstoupit pouze do 12 měsíců věku dítěte, mají novorozenci do 1 roku úrazové pojištění zcela zdarma.

Další výhody pro klienty OZP

Mezi další výhody programu Zvonek patří:

  • kvalitní úrazové pojištění pro děti;
  • zvýhodněné pojistné v dalších letech;
  • po prvních narozeninách dáváme dětem různé dárky až do jejich šesti let (knížka, příspěvek na bezpečnostní pomůcky a na závěr programu od nás dostanou do prvního školního roku certifikovanou aktovku zdarma);

Po dosažení šesti let věku navazuje na tento program další výhodný program dětského úrazového pojištění Gina.

Další výhodné dětské úrazové pojištění

Pokud jste nestihli sjednat úrazové pojištění do 12 měsíců věku dítěte, přispíváme také na výhodné úrazové pojištění v rámci programu Gina pro děti a mládež do 26 let.

Výhody programu

Mezi výhody programu Gina patří:

  • kvalitní úrazové pojištění pro děti a mladé až do 26 let
  • zvýhodněné pojistné

Více informací

Zjistěte si nyní více informací o programu Zvonek a Gina a sjednejte si pojištění na stránkách pojišťovny Vitalitas. Úrazové pojištění lze také uzavřít ve všech klientských centrech OZP.

Hlášení škody

Máte už sjednané pojištění a chcete oznámit pojistnou událost? Pojistnou událost můžete oznámit online na stránkách pojišťovny Vitalitas.

Facebook YouTube Twitter Linkedin
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím