Atlas doktorů OZP

Atlas doktorů OZP

Detailní kontaktní informace o lékařích, kteří jsou smluvními partnery OZP, snadno najdete prostřednictvím webové aplikace „Atlas doktorů“. Aplikace umožňuje vyhledávat podle okresu i obce, druhu lékařské péče a druhu zdravotního zařízení.

Seznam zubních lékařů

Pro snadné vyhledání zubního lékaře je k dispozici webová aplikace od serveru Dent.cz, který provozuje Česká stomatologická komora. Poskytuje se ve dvou zobrazeních:

Seznam eviduje zubní lékaře, kteří registrují nové pacienty. Obsahuje i údaje o tom, s jakou zdravotní pojišťovnou mají uzavřenou smlouvu. Seznam je zveřejněn na základě informací dobrovolně poskytnutých lékaři.

Seznam zubních pohotovostí

Pro snadné vyhledání zubní pohotovosti je k dispozici webová aplikace od serveru Dent.cz, který provozuje Česká stomatologická komora:

V tomto seznamu jsou podle krajů zobrazena místa, ve kterých je zajištěna zubní pohotovostní služba buď centrálně, nebo v ordinacích zubních lékařů. Telefonní kontakt nebo internetová adresa je odkazem na místo, na kterém je možné získat podrobnější informace, případně rozpis služeb.

Facebook
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím