Atlas doktorů OZP

Atlas doktorů OZP

Detailní kontaktní informace o lékařích, kteří jsou smluvními partnery OZP, snadno najdete prostřednictvím webové aplikace „Atlas doktorů“. Aplikace umožňuje vyhledávat podle okresu i obce, druhu lékařské péče a druhu zdravotního zařízení.

Seznam zubních lékařů

Pro snadné vyhledání zubního lékaře je k dispozici webová aplikace od serveru Dent.cz, který provozuje Česká stomatologická komora. Poskytuje se ve dvou zobrazeních:

Seznam eviduje zubní lékaře, kteří registrují nové pacienty. Obsahuje i údaje o tom, s jakou zdravotní pojišťovnou mají uzavřenou smlouvu. Seznam je zveřejněn na základě informací dobrovolně poskytnutých lékaři.

Seznam zubních pohotovostí

Pro snadné vyhledání zubní pohotovosti je k dispozici webová aplikace od serveru Dent.cz, který provozuje Česká stomatologická komora:

V tomto seznamu jsou podle krajů zobrazena místa, ve kterých je zajištěna zubní pohotovostní služba buď centrálně, nebo v ordinacích zubních lékařů. Telefonní kontakt nebo internetová adresa je odkazem na místo, na kterém je možné získat podrobnější informace, případně rozpis služeb.

Facebook YouTube Twitter Linkedin
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím