Přihlásit se
do aplikace
Registrovat se
Proč se zapojit
Funkce aplikace

Každý krok pomáhá

Chůze je nejpřirozenější a nejzdravější lidský pohyb. Proto jsme se v OZP rozhodli, že Vaši snahu o zdravý životní styl podpoříme. Zúčastnit se výzev může každý, kdo má chuť na sobě něco změnit. Stačí se přihlásit a těchto stránkách a zapisovat svoje výkony.

Registrujte se a přihlaste se pomocí webové aplikace, nebo si aplikaci Každý krok pomáhá, stáhněte do svého mobilního zařízení a využívejte možnosti aplikace naplno.

Proč se zapojit?

Chůze je podle odborníků na nemoci pohybového aparátu ideální pohybová aktivita. Čím častěji vyměníte jízdu autem nebo na eskalátorech za chůzi, tím dříve se budete cítit lépe. Procházka může být také příjemnou prevencí Alzheimerovy nemoci. Dokonce budete mít o své aktivitě detailní statistický přehled. Aby toho nebylo málo, připravili jsme pro vás na každý rok i několik motivačních cílů a výzev – ať už osobních, nebo těch, které nadchnou spíš týmové hráče.

Přehledný Dashboard

Mějte statistiky kroků, výzvy, trofeje a přehled uložených lokalit pod palcem přehledně na jednom místě. V mobilní aplikaci již nemusíte kroky zadávat ručně, ale kroky se stahují automaticky po přihlášení přímo z chytrého zařízení, které vaše kroky měří.

Moje mapa

Přímo v aplikaci si můžete naplánovat zajímavá místa, které chcete navštívit. Přímo na zadané lokalitě si můžete uložené místo uložit do „Můj pas“ a díky tomu splníte i výzvy, které se týkají lokalit.

Cíle a Výzvy

Porovnejte výsledky s ostatními uživateli a vytvořte si vlastní týmy a plňte zadané týmové výzvy nebo výzvy a cíle určené pro jednotlivce.

Nástěnka

Sdílejte obrázky z výletů a lajkujte fotografie i ostatních uživatelů.

Mobilní aplikace ke stažení zde

Kontakt

Pokud potřebujete pomoci, nebo se na něco zeptat, neváhejte se na nás obrátit na e-mailové adrese kkp@ozp.cz.

Dokumenty ke stažení

ve formátu PDF

Úplná a závazná pravidla akce „Každý krok pomáhá“
Dokument PDF | 173 kB