CHCI PŘEJÍT DO OZP
207
Dentální hygiena
Dentální hygiena
STOP civilizačním onemocněním
STOP civilizačním onemocněním
VITAKARTA
VITAKARTA
Příspěvek pro těhotné a novorozence
Příspěvek pro těhotné a novorozence
Asistenční služba
Asistenční služba
CHCI PŘEJÍT DO OZP
207

AŽ 44 876 Kč PRO RODINU SE 2 DĚTMI

Benefity a příspěvky na příkladu čtyřčlenné rodiny:

Táta 43 let
Máma 42 let
Syn 14 let
Dcera 10 let
AŽ 42 866 Kč PRO RODINU

Benefity a příspěvky na příkladu třígenerační rodiny:

Táta 42 let
Máma 41 let
Syn 10 let
Dcera 8 let
Babička 71 let
Dentální hygiena
Věnujte se pravidelně péči o své zuby a my vám proplatíme polovinu účtenky až do výše 1 000 Kč za rok. Žádost o příspěvek podáte snadno přes VITAKARTU v sekci Kupony nebo můžete přinést vyplněný formulář s účtenkou na pobočku.
STOP civilizačním onemocněním
Předcházet nemocem nebo zhoršení zdravotního stavu je naprosto zásadní, a tak pro vás máme příspěvek až 6 000 Kč na prevenci v podobě Kuponů. K tomu máme pro vás navíc program STOP - velmi důležitá preventivní vyšetření proti nádorovým a civilizačním onemocněním pro různé věkové skupiny.
VITAKARTA
VITAKARTA není pouze vaší online pobočkou (více informací zde), přináší vám pohodlné čerpání benefitů, a to jak v podobě Kuponů, tak v podobě programů za kredity. Prostřednictvím kreditů v sekci Moje bonusy můžete čerpat zajímavé příspěvky na téměř 40 programů dle vlastního výběru. To vše jednoduše, rychle, kdykoli a odkudkoli - zkrátka online přímo z vašeho mobilu.
CHCI PŘEJÍT DO OZP
207
PRO MAMINKY A NOVOROZENCE
Příspěvek až 6 000 Kč máme připravený pro maminky a jejich miminka! Jako těhotné od nás získáte 3 000 Kč na produkty a služby související s těhotenstvím, každé čerstvě narozené miminko pak navíc ještě 3 000 Kč v rámci programů pro novorozence. Připravené pro vás máme i unikátní pojištění novorozenců do 1 roku zdarma.
ASISTENČNÍ SLUŽBA
Služba je odborně kvalifikovaná a je určena pro konzultaci medicínských dotazů, vysvětlení lékových interakcí nebo zprostředkování druhého názoru lékaře. Zároveň je jejím úkolem i zajištění dostupnosti zdravotní péče - vyhledáním či objednáním k lékaři.
CHCI PŘEJÍT DO OZP
207
Práci bereme bez nadsázky jako poslání. Jde přece o vaše zdraví. Rádi vás odměníme za to, že žijete zdravě a pečujete o sebe. Věříme, že i to je důvod, proč je nás stále víc. Proč stále více z vás říká:

Chci přejít do OZP!

KONTAKTY

Mapa krajů Praha (ředitelství OZP Praha 4, pracoviště OZP Praha 7, pracoviště OZP Praha 1) Jihočeský kraj (pobočka OZP České Budějovice, expozitura OZP Písek, expozitura OZP Tábor, expozitura OZP Jindřichův Hradec) Jihomoravský kraj (pobočka OZP Brno, expozitura OZP Břeclav, expozitura OZP Hodonín, expozitura OZP Znojmo) Karlovarský kraj (pobočka OZP Karlovy Vary, expozitura OZP Sokolov, expozitura OZP Cheb) Královehradecký kraj (pobočka OZP Hradec Králové, expozitura OZP Náchod, expozitura OZP Trutnov) Liberecký kraj (pobočka OZP Liberec, expozitura OZP Jablonec nad Nisou, expozitura OZP Česká Lípa) Moravskoslezský kraj (pobočka OZP Ostrava - klientské centrum, expozitura OZP Frýdek Místek, expozitura OZP Opava, expozitura OZP Bruntál) Olomoucký kraj (pobočka OZP Olomouc, expozitura OZP Přerov, expozitura OZP Šumperk) Pardubický kraj (pobočka OZP Pardubice, expozitura OZP Ústí nad Orlicí) Plzeňský kraj (pobočka OZP Plzeň, expozitura OZP Klatovy) Středočeský kraj (expozitura OZP Benešov, expozitura OZP Beroun, expozitura OZP Kladno, expozitura OZP Kolín, expozitura OZP Mělník, expozitura OZP Příbram) Ústecký kraj (pobočka OZP Ústí nad Labem, jednatelství OZP Děčín, expozitura OZP Litoměřice, expozitura OZP Most, expozitura OZP Teplice) Vysočina (pobočka OZP Jihlava, expozitura OZP Třebíč, expozitura OZP Žďár nad Sázavou) Zlínský kraj (pobočka OZP Zlín, expozitura OZP Uherské Hradiště)
Pro kontaktní informace vyberte region na mapě
CHCI PŘEJÍT DO OZP
207