Cestovní pojištění ONLINE

Ve spolupráci s pojišťovnou Vitalitas jsme pro vás připravili cestovní pojištění online. Klientům OZP přispíváme na cestovní pojištění v rámci benefitů a ti tak mohou získat až 100% slevu na léčebné výlohy.

Snadné a rychlé objednání

Na sjednání cestovního pojištění není třeba navštěvovat žádné pobočky! Objednejte cestovní pojištění v klidu z pohodlí domova. Pojištění je možné zaplatit platební kartou online a začne platit hned druhý den po provedení transakce. Alternativně je samozřejmě možné platit pojistné bankovním převodem. Pohodlné je, že rozhodující pro platnost pojištění je pak už datum odeslání platby, nikoli až datum připsání platby na účet Vitalitas.

Cestovní pojištění lze také uzavřít ve všech klientských centrech OZP.

Se zařizováním cestovního pojištění není třeba se stresovat! Objednejte si pojištění pohodlně online, a to klidně i v předvečer odjezdu

Slevy pro klienty OZP

Klienti OZP ve věku 0-26 let mají pojištění léčebných výloh zcela zdarma. Ostatní klienti mají na pojištění léčebných výloh slevu 50 %. Tato sleva platí pro turistické cesty trvající do 30 dní do všech států Evropy a je dokonce rozšířena i na neevropské státy na pobřeží Středozemního moře, pokrývá tedy mnoho oblíbených turistických destinací.

Sjednání pojištění

Sjednejte si nyní cestovní pojištění online na stránkách pojišťovny Vitalitas.

Hlášení škody

Máte už sjednané pojištění a chcete oznámit pojistnou událost? Pojistnou událost můžete oznámit online na stránkách pojišťovny Vitalitas.