Pro klienty

Informace pro klienty OZP

Vážení klienti, v tomto roce máme pro vás připravenu zajímavou sadu benefitů. Opět se jedná o naše zdravotní preventivní programy i příspěvky na prevenci. Od počátku roku je aktivní elektronický bonusový systém VITAKONTO. Ten je součástí elektronického zdravotního deníku VITAKARTA, jež je dostupná v mobilních zařízeních (platforem Android, iPhone i Windows Phone) jako aplikace mVITAKARTA. Samozřejmě pro vás dále funguje non-stop Asistenční služba OZP. V dubnu 2014 byl pro vás web www.ozp.cz spuštěn s novým designem, který má za cíl vám usnadnit, zrychlit a také zpříjemnit práci. Děkujeme vám za věrnost naší zdravotní pojišťovně a doufáme, že i vy budete s našimi službami spokojeni!

VITAKARTA ONLINE - elektronická zdravotní pojišťovna

VITAKARTA ONLINE - umožňuje využít většinu služeb nabízených OZP, aniž musíte osobně navštívit přepážku. VITAKARTA ONLINE je aplikace s webovým rozhraním, jejíž součástí je mimo jiné VITAKARTA zdravotní deník, Asistenční služba a VITAKONTO. Na všech hlavních mobilních platformách (Android, iPhone i Windows Phone) vám navíc poskytujeme i mobilní aplikaci mVITAKARTA.

VITAKARTA zdravotní denník

VITAKARTA zdravotní deník, je aplikace, v níž máte zpřístupněny informace týkající se zdravotní péče, kterou jste čerpali. Máte zde přehled o tom, jakou zdravotní péči na vás vykázali vaši ošetřující lékaři, jaké regulační poplatky jste zaplatili, jaké doplatky za léky vydané na recept jsou pro vás zdravotní pojišťovnou evidovány, nebo jaké léky hrazené zdravotní pojišťovnou jste využili. Zároveň si zde můžete vést vlastní záznamy o zdravotním stavu (např. prodělaná očkování, operace, úrazy, chronické obtíže, připojovat soubory s lékařskými zprávami apod.) či plánovat návštěvy u lékařů.

VITAKONTO

Každý klient může u nás čerpat příspěvky v preventivních aktivitách individuálně. V rámci VITAKONTA, zdravotní elektronické peněženky uvnitř VITAKARTY ONLINE, lze za různé činnosti sbírat kredity a jimi financovat preventivní aktivity dle vlastního výběru.

Asistenční služba OZP

Asistenční služba OZP je přístupna všem pojištěncům OZP registrovaným ve VITAKARTĚ ONLINE. Jedná se o neocenitelného pomocníka ve všech oblastech týkajících se zdraví. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu jsou pro vás k dispozici asistenční koordinátoři, kteří vás mohou okamžitě spojit s lékařem kvůli konzultaci vašeho aktuálního zdravotního stavu, vybrat pro vás nejbližší vhodný termín návštěvy lékaře, doporučit nejbližšího specialistu, nebo vám pomoci se zorientovat v široké nabídce benefitů pro klienty OZP.

Benefity

Zdravotně preventivní programy

Zdravotně preventivní programy

Zdravotně preventivní programy zahrnují preventivní vyšetření celé řady civilizačních nemocí, která jsou pro klienty OZP zcela zdarma. Naše nabídka prevenčních programů je v České republice zcela nejširší.
VÍCE

Příspěvky na prevenci

Příspěvky na prevenci

Klientům, kteří se rozhodli bojovat za lepší životní styl, a tedy i větší odolnost proti chorobám, odměňujeme zajímavými příspěvky na preventivní aktivity.
VÍCE

Program slev a výhod

Program slev a výhod

V rámci snahy o co největší podporu zdravého života a zdravotní prevence byl vytvořen program slev a výhod PRO-FIT určený pouze klientům OZP. Program poskytuje možnost využívat slev a dalších výhod u vybraných smluvních partnerů.
VÍCE

Cestovní pojištění Vitalitas

Cestovní pojištění Vitalitas

Ve spolupráci s pojišťovnou Vitalitas má každý klient OZP slevu 50% na cestovní pojištění.
VÍCE