Moje bonusy ve VITAKARTĚ

Moje bonusy ve VITAKARTĚ

Ke každému klientovi přistupujeme skutečně individuálně. Chceme, aby mohl sám čerpat slevy v preventivních programech, a to v oblasti, která mu připadá zajímavá. Proto nabízíme všem klientům OZP kreditní systém "Moje bonusy" ve VITAKARTĚ.

V roce 2018 získalo více než 87 000 našich klientů ve VITAKARTĚ průměrný příspěvek přesahující částku 600 Kč! Nejoblíbenější programy, jakými bylo např. Očkování proti klíšťové encefalitidě, Dentální hygiena, Plavání či příspěvky na Letní tábory, školky a ozdravné pobyty umožnily našim klientům získat příspěvky dosahující běžně částek okolo 1000 Kč, výjimkou nebyly příspěvky dosahující 2000-3000 Kč. V roce 2019 pro Vás máme připravené další štědré příspěvky, které odmění ještě více našich klientů.

Víte, že ve VITAKARTĚ každý šestý klient získá příspěvek 1000 Kč a vyšší?

Systém příspěvků "Moje bonusy" funguje v elektronické aplikaci VITAKARTA. Měnou v systému jsou tzv. kredity. Podobně jako v internetovém obchodě máte i zde možnost sledovat:

  • kolik kreditů už ve VITAKARTĚ máte
  • zač lze kredity získat
  • programy, na které lze kredity využívat

Všechny možnosti lze detailně prohlížet. Dokonce vám i radíme, co byste měli podniknout, abyste dosáhli na program, na který vám zatím kredity nestačí!

VITAKARTA přispívá prakticky na většinu očkování nehrazených z veřejného zdravotního pojištění, na plavání, na programy pro maminky a těhotné, na fitness, vitamíny, brýle, rovnátka, antikoncepci a mnoho dalších programů.

Kam dále?

Facebook
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím