Moje bonusy ve VITAKARTĚ

Moje bonusy ve VITAKARTĚ

Ke každému klientovi přistupujeme skutečně individuálně. Chceme, aby mohl sám čerpat slevy v preventivních programech, a to v oblasti, která mu připadá zajímavá, a to jednoduchou formou pomocí webové či mobilní aplikace. Proto nabízíme všem klientům OZP zdarma založení jejich online konta VITAKARTA a s tím i kreditní systém "Moje bonusy", díky kterému si sami rozhodnou jaký příspěvek a na co chtějí čerpat.

Víte, že ve VITAKARTĚ každý šestý klient získá příspěvek 1000 Kč a vyšší?

Systém příspěvků "Moje bonusy" funguje v elektronické aplikaci VITAKARTA. Ta je k dispozici ve webové verzi i jako mobilní aplikace pro Android i iOS. Měnou v systému jsou tzv. kredity, které můžete v různém kurzu proměnit za konkrétní příspěvky. Podobně jako v internetovém obchodě máte ve své VITAKARTĚ možnost sledovat:

Všechny možnosti lze detailně prohlížet. Dokonce vám i radíme, co byste měli podniknout, abyste dosáhli na program, na který vám zatím kredity nestačí!

VITAKARTA přispívá prakticky na většinu očkování nehrazených z veřejného zdravotního pojištění, na plavání, na programy pro maminky a těhotné, na fitness, vitamíny, brýle, rovnátka, antikoncepci a mnoho dalších programů.

Seznam všech benefitů, na které můžete čerpat kredity, najdete zde.
Způsoby, jak můžete kredity sbírat, najdete zde.

Kam dále?