PRO ZDRAVÝ ŽIVOT V KAŽDÉ VTEŘINĚ

Informace o OZP
Orgány OZP
Skupina OZP
Právní předpisy
Úřední deska OZP
Podatelna OZP
Volná místa OZP
Výběrová řízení OZP
Smlouvy a cenová ujednání s poskytovateli zdravotních služeb
Klientský časopis
Tiskové centrum
Účast OZP na akcích a projektech
Představujeme
Oborová zdravotní pojišťovna (207) je s více než 740 000 pojištěnci třetí největší zaměstnaneckou pojišťovnou v Česku. Svým klientům může nabídnout kompletní síť smluvních lékařů po celé republice, pestrou nabídku benefitů, bonusových programů hrazených nad rámec veřejného zdravotního pojištění, snadný a elektronický způsob komunikace či lidský přístup při řešení problémů. Pro toho, kdo preferuje osobní přístup, je OZP připravena se vším ochotně a ráda pomoci na 40 kontaktních místech napříč Českou republikou.
O nás

OZP POSKYTUJE POJIŠTĚNCŮM KOMFORTNÍ A NEPŘETRŽITÝ SERVIS

OZP je jedničkou v elektronické komunikaci a poskytuje tak servis, bez kterého se už dnes zdravotní pojišťovna neobejde. Využít veškerých služeb OZP z pohodlí domova mohou pojištěnci snadno – online - prostřednictvím aplikace VITAKARTA , která klientům bezplatně poskytuje i nonstop Asistenční službu pro konzultaci s lékařem.
Jako první, a prozatím jediná zdravotní pojišťovna, umí OZP pojištěncům přihlášeným ve VITAKARTĚ zprostředkovat vyhodnocení EKG křivky zaznamenané hodinkami Apple Watch, na jejichž pořízení přispívá. Elektronicky lze podat i přehled OSVČ, odměnit lékaře, hlídat nežádoucí interakce mezi léky, kontrolovat zdravotní služby, které byly vykázány nebo čerpat příspěvky … A JE TOHO MNOHEM VÍC.
Prevence, to je šance jak podchytit nemoc včas a pro OZP je prioritou. Pojištěnci OZP tak mohou absolvovat celou řadu preventivních vyšetření, a to bezplatně nebo s příspěvkem.
Práci bereme bez nadsázky jako poslání. Jde přece o vaše zdraví. Rádi vás odměníme za to, že žijete zdravě a pečujete o sebe. Věříme, že i to je důvod, proč je nás stále víc. Proč stále více z vás říká:

Chci do OZP!