PLÁTCI

Informace pro živnostníky, OBZP a zaměstnavatele

CHCI PŘEJÍT DO OZP

Vyplnit přihlášku trvá jen 5 minut

AKTUALITY

aktualita
4.12.2020

Nedostupnost portálu VITAKARTA ONLINE (5.12.2020)

Každou sobotu je z důvodu údržby systému od 18:00 do 23:00 nedostupný portál VITAKARTA ONLINE.
aktualita
24.11.2020

Expozitura OZP Mělník se stěhuje na novou adresu

Od středy 25.11.2020 najdete naši Expozituru Mělník na nové adrese: J. Seiferta 147, Mělník.
více zde

VITAKARTA

PŘIHLÁSIT

VAŠE ZDRAVÍ POD KONTROLOU

VÝHODNĚ, PŘEHLEDNĚ, BEZPEČNĚ A ONLINE

VITAKARTA umožňuje využít většinu služeb nabízených OZP online. Tedy aniž byste museli osobně navštívit pobočku. Je dostupná také v mobilní verzi pro platformy Android a iOS. Čerpání bonusů, evidence osobních údajů, informace a přehledy o pojistném, přehled smluvních lékařů a mnoho dalšího.

VYUŽIJTE ASISTENČNÍCH SLUŽEB OZP

NONSTOP KONZULTACE MEDICINSKÝCH DOTAZŮ Z POHODLÍ VAŠEHO DOMOVA.

Nemáte se s kým poradit o zdravotním stavu vašem nebo vašeho dítěte? Váháte, zda má cesta k lékaři smysl? Ať už vás nebo vaše dítě trápí teplota, drobný úraz, chcete se poradit o možnostech očkování, náš zkušený lékař na telefonu je vždy k dispozici. Odpadnou vám tak starosti s cestou k lékaři a možná si rychlou konzultací ušetříte případné následky na vašem zdraví.
VÍCE INFORMACÍ   Více

ČERPEJTE VÝHODY NAPLNO

pro maminky
a novorozence

Čekáte miminko nebo s vám právě narodilo? Využijte benefitů přímo pro vás a zajistěte mu tu nejlepší péči. Přispějeme vám třeba 3 000 Kč na očkování nebo vyšetření plodu.

pro dospělé

Benefity jsou tu pro vás, ať je vám dvacet nebo padesát. Vyberte si z příspěvků na sport, dentální hygienu, očkování, preventivní vyšetření a mnoha dalších.

pro seniory

Vážíme si seniorů, a proto i pro vás máme spoustu zajímavých benefitů. Přispějeme na lázně, rehabilitační péči nebo třeba na plavání. S námi se udržíte fit!

pro děti
a mládež

Děti jsou vaše radost, a proto vás jistě potěšíme příspěvkem na tábory či sportovní kroužky, na očkování nehrazená z veřejného zdravotního pojištění nebo na ozdravné pobyty.

pro chronicky
nemocné

Potýkáte se s chronickým onemocněním? Pomůžeme vám! Máme pro vás příspěvek na pomůcky pro diabetiky, na nízkobílkovinnou dietu, ozdravné pobyty pro děti a mnoho dalších.

pro dárce

Dárci krve, orgánů či kostní dřeně jsou pro nás hrdinové. Patříte mezi ně? Oceníme to. Máme pro vás vitamíny a příspěvek na prevenci dle výběru. Děkujeme vám!

slevy
u partnerů

Program slev a výhod PRO-FIT je určený speciálně vám, našim klientům. Umožní využívat zajímavých slev a dalších výhod u vybraných smluvních partnerů. Pomáháme vám šetřit!

pojištění vitalitas

Jistota je jistota. Právě proto pro vás máme skvělé pojistné produkty. U pojišťovny VITALITAS můžete využít výhodného cestovního pojištění či úrazového pojištění pro děti.
INFORMACE KE VŠEM BENEFITŮM

DALŠÍ INFORMACE

KONTAKTY

Praha (ředitelství OZP Praha 4, pracoviště OZP Praha 7, pracoviště OZP Praha 1) Jihočeský kraj (pobočka OZP České Budějovice, expozitura OZP Tábor) Jihomoravský kraj (pobočka OZP Brno, expozitura OZP Břeclav) Karlovarský kraj (pobočka OZP Karlovy Vary) Královehradecký kraj (pobočka OZP Hradec Králové, expozitura OZP Trutnov) Liberecký kraj (pobočka OZP Liberec) Moravskoslezský kraj (pobočka OZP Ostrava - klientské centrum, expozitura OZP Opava) Olomoucký kraj (pobočka OZP Olomouc) Pardubický kraj (pobočka OZP Pardubice) Plzeňský kraj (pobočka OZP Plzeň) Středočeský kraj (expozitura OZP Beroun, expozitura OZP Benešov) Ústecký kraj (pobočka OZP Ústí nad Labem, jednatelství OZP Děčín, detašované pracoviště pobočky Most) Vysočina (pobočka OZP Jihlava, expozitura OZP Žďár nad Sázavou) Zlínský kraj (pobočka OZP Zlín)
Pro kontaktní informace vyberte region na mapě
OBJEDNAT SE ON-LINE

Informačí linka

261 105 555

Datová schránka

q9iadw9

Infolinka pro neslyšící

OZP.cz/neslysici