PLÁTCI

Informace pro živnostníky, OBZP a zaměstnavatele

CHCI PŘEJÍT DO OZP

Vyplnit přihlášku trvá
jen 5 minut

AKTUALITY

11.7.2024 #pojištěnci, #upozornění

Milostivé léto 2024 se klientů OZP netýká

více zde
10.6.2024 #pojištěnci, #tipy

Nové vydání časopisu BONUS - LÉTO 2024

více zde
6.6.2024 #novinky, #pojištěnci

Pan Miroslav Brábník je rekordmanem

více zde
3.6.2024 #pojištěnci, #tipy

Kdo správně pije, žije

více zde

VITAKARTA

PŘIHLÁSIT

VAŠE ZDRAVÍ POD KONTROLOU

VÝHODNĚ, PŘEHLEDNĚ, BEZPEČNĚ A ONLINE

VITAKARTA umožňuje online využívat OZP služby bez osobní návštěvy pobočky. Mobilní verze pro Android a iOS. Čerpání bonusů, evidence údajů, informace o pojistném, smluvních lékařích a další.

VYUŽIJTE ASISTENČNÍCH SLUŽEB OZP

NONSTOP KONZULTACE MEDICINSKÝCH DOTAZŮ Z POHODLÍ VAŠEHO DOMOVA.

Potřebujete lékařskou radu pro sebe nebo dítě? S VITAKARTOU získáte online konzultaci od zkušeného lékaře. Profesionální péče, když váš specialista nemůže rychle zareagovat

ČERPEJTE VÝHODY NAPLNO

pro maminky
a novorozence

Čekáte miminko nebo s vám právě narodilo? Využijte benefitů přímo pro vás a zajistěte mu tu nejlepší péči. Přispějeme vám třeba 3 000 Kč na očkování nebo vyšetření plodu.

pro dospělé

Benefity jsou tu pro vás, ať je vám dvacet nebo padesát. Vyberte si z příspěvků na sport, dentální hygienu, očkování, preventivní vyšetření a mnoha dalších.

pro seniory

Vážíme si seniorů, a proto i pro vás máme spoustu zajímavých benefitů. Přispějeme na lázně, rehabilitační péči nebo třeba na plavání. S námi se udržíte fit!

pro děti
a mládež

Děti jsou vaše radost, a proto vás jistě potěšíme příspěvkem na tábory či sportovní kroužky, na očkování nehrazená z veřejného zdravotního pojištění nebo na ozdravné pobyty.

pro chronicky
nemocné

Potýkáte se s chronickým onemocněním? Pomůžeme vám! Máme pro vás příspěvek na pomůcky pro diabetiky, na nízkobílkovinnou dietu, ozdravné pobyty pro děti a mnoho dalších.

pro dárce

Dárci krve, orgánů či kostní dřeně jsou pro nás hrdinové. Patříte mezi ně? Oceníme to. Máme pro vás vitamíny a příspěvek na prevenci dle výběru. Děkujeme vám!

slevy
u partnerů

Program slev a výhod PRO-FIT je určený speciálně vám, našim klientům. Umožní využívat zajímavých slev a dalších výhod u vybraných smluvních partnerů. Pomáháme vám šetřit!

pojištění vitalitas

Jistota je jistota. Právě proto pro vás máme skvělé pojistné produkty. U pojišťovny VITALITAS můžete využít výhodného cestovního pojištění či úrazového pojištění pro děti.
INFORMACE KE VŠEM BENEFITŮM

DALŠÍ INFORMACE

KONTAKTY

Mapa krajů Praha (ředitelství OZP Praha 4, pracoviště OZP Praha 7, pracoviště OZP Praha 1) Jihočeský kraj (pobočka OZP České Budějovice, expozitura OZP Písek, expozitura OZP Tábor, expozitura OZP Jindřichův Hradec) Jihomoravský kraj (pobočka OZP Brno, expozitura OZP Břeclav, expozitura OZP Hodonín) Karlovarský kraj (pobočka OZP Karlovy Vary, expozitura OZP Sokolov, expozitura OZP Cheb) Královehradecký kraj (pobočka OZP Hradec Králové, expozitura OZP Náchod, expozitura OZP Trutnov) Liberecký kraj (pobočka OZP Liberec, expozitura OZP Jablonec nad Nisou, expozitura OZP Česká Lípa) Moravskoslezský kraj (pobočka OZP Ostrava - klientské centrum, expozitura OZP Frýdek Místek, expozitura OZP Opava, expozitura OZP Bruntál) Olomoucký kraj (pobočka OZP Olomouc, expozitura OZP Přerov, expozitura OZP Šumperk) Pardubický kraj (pobočka OZP Pardubice, expozitura OZP Ústí nad Orlicí) Plzeňský kraj (pobočka OZP Plzeň, expozitura OZP Klatovy) Středočeský kraj (expozitura OZP Benešov, expozitura OZP Beroun, expozitura OZP Kladno, expozitura OZP Kolín, expozitura OZP Mělník, expozitura OZP Příbram) Ústecký kraj (pobočka OZP Ústí nad Labem, jednatelství OZP Děčín, expozitura OZP Litoměřice, expozitura OZP Most, expozitura OZP Teplice) Vysočina (pobočka OZP Jihlava, expozitura OZP Třebíč, expozitura OZP Žďár nad Sázavou) Zlínský kraj (pobočka OZP Zlín, expozitura OZP Uherské Hradiště)
Pro kontaktní informace vyberte region na mapě

Od 1. 1. 2024 je na pobočkách a expoziturách OZP akceptována
platba za cestovní pojištění Vitalitas pouze platební kartou.

Objednat se
na pobočku

Objednat se
na virtuální
pobočku

V případě nedostupnosti Informační linky se můžete s dotazy, které nejsou medicínského charakteru, obracet přímo na pobočky OZP.

Informační linka

pondělí - pátek 8:00 - 18:00
261 105 555

Datová schránka

q9iadw9

Infolinka pro neslyšící

OZP.cz/neslysici