Ozdravné pobyty dětí v Chorvatsku

V roce 2020 se i přes složitou situaci s výskytem virového onemocnění COVID-19 podařilo zorganizovat a uskutečnit 5 turnusů přímořských ozdravných pobytů v Chorvatsku. Pobytu se zúčastnilo 373 dětí ve věku od 7 do 15 let s respiračním onemocněním, alergiemi, kožními problémy, ale i problémy s pohybovým aparátem.

Během června až září 2020 děti trávily 14denní ozdravný pobyt u moře v hotelovém komplexu Luka na ostrově Dugi Otok. U většiny dětí můžeme konstatovat, že se pobytem u moře jejich zdravotní stav značně zlepšil. Rovněž jsme zaznamenali pozitivní účinek klimatoterapie na účastníky ozdravných pobytů. Klesá počet jejich hospitalizací a projevilo se to i v poklesu nákladů na léčiva.

I v roce 2021 budeme organizovat 14denní přímořský ozdravný pobyt v Chorvatsku. Podrobné informace zveřejníme na internetových stránkách začátkem prosince 2020, kdy rodiče budou mít možnost své děti na ozdravný pobyt u moře v Chorvatsku přihlásit.

Pro přiblížení průběhu ozdravných pobytů můžete na www.lecebnepobyty-ozp.cz nahlédnout do deníčku ozdravného pobytu z letošního roku, včetně fotogalerie. Věříme, že Vás program ozdravných pobytů zaujme a své děti opět na pobyt přihlásíte.

Facebook YouTube Twitter Linkedin
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím