Ukončení příjmu kuponů na prevenci k 15. 11. 2019

V souladu s podmínkami programu Kuponů na prevenci ukončujeme k 15. 11. 2019 příjem nových žádostí o proplacení příspěvku z kuponů. Už nyní pro vás připravujeme další kupony na prevenci na první pololetí 2020.

O příspěvek z letošních kuponů je možné zažádat nejpozději v pátek 15. 11. 2019 do konce pracovní doby na každém kontaktním místě; žádosti prostřednictvím aplikace VITAKARTA přijímáme do páteční půlnoci.

Pilotní program příspěvků z kuponů na prevenci pro rok 2019 se těšil mimořádnému zájmů klientů. Proto kupony na prevenci otevřeme i v prvním pololetí roku následujícího. Opět počítáme s kuponem na dentální hygienu, na očkování a na zdravé aktivity.

Přesné datum spuštění dalšího kola příspěvků z kuponů na prevenci upřesníme v úvodu roku 2020. Kupony bude možné využít už v prvním pololetí. Díky mimořádně silnému zájmu klientů se podařilo vyčerpat rozpočet určený na program kuponů 2019 již k polovině listopadu.

O příspěvek na dentální hygienu, očkování či preventivní aktivity je možné zažádat prostřednictvím kreditů v sekci Moje bonusy - Přehled a výběr bonusů.

VÍCE INFORMACÍ ZDE

Facebook YouTube Twitter Linkedin
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím