Benefity

Benefity

V naší zdravotní pojišťovně si svých klientů vážíme. Záleží nám na jejich zdraví, odměňujeme tedy jejich snahu o zdravý životní styl. Čas svých klientů chceme šetřit a komunikaci se zdravotní pojišťovnou se jim pokoušíme co nejvíce zjednodušit. V různých oblastech také poskytujeme klientům zajímavé slevy a bonusy. Seznamte se zde s nejdůležitějšími benefity, které svým klientům nabízíme. Možná budete překvapeni, co všechno můžete od své zdravotní pojišťovny čekat!

 

Zdravotně preventivní programy

Zdravotně preventivní programy

Využijte nabídky preventivních vyšetření, která jsou pro klienty OZP zcela zdarma. V tomto unikátním programu, který je svým rozsahem nejširší v celé republice, najdete vyšetření celé škály civilizačních chorob od různých typů rakovin včetně rakoviny prsu až po prevenci infarktu a osteoporózy.
VÍCE

Příspěvky na prevenci

Příspěvky na prevenci

Klienty, kteří pěstují zdravý životní styl a neberou zdraví na lehkou váhu, odměňujeme pomocí příspěvků na preventivní aktivity. Příspěvky jsou cílené na klienty od samého narození až po dospělost - patří mezi ně i oblíbené ozdravné pobyty v Chorvatsku nebo program odvykání kouření.
VÍCE

VITAKONTO

VITAKONTO

Elektronický bonusový systém VITAKONTO umožňuje všem klientům OZP získávat finanční příspěvky za aktivity související se zdravým životním stylem. Své VITAKONTO můžete přehledně spravovat v aplikaci VITAKARTA. Příspěvky získávané pomocí VITAKONTA jsou dokonce vyšší než příspěvky zajištěné klasicky přes papírové formuláře!
VÍCE

Program slev a výhod PRO-FIT s OZP

Program slev a výhod PRO-FIT s OZP

Zdravý životní styl svých klientů podporujeme i prostřednictvím programu slev a výhod u našich smluvních partnerů. Být u OZP se vyplatí - můžete čerpat slevy v lékárnách, fitcentrech, cestovních kancelářích a na mnohých dalších místech.
VÍCE

Cestovní pojištění Vitalitas

Cestovní pojištění Vitalitas

Zapomněli jste na cestovní pojištění? Nevadí, cestovní pojištění Vitalitas můžete objednat i v předvečer cesty, rozhoduje totiž datum odeslání platby z banky. A jako klient OZP máte ještě 50% slevu na léčebné výlohy!
VÍCE

Facebook
Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Souhlasím