Tiskové zprávy

Počet klientů s rakovinou kůže stoupá

14.7.2023
Slunečné léto je pro řadu lidí důvodem k radosti. Současně bychom se ale mít na pozoru.
VÍCE

 

Umělá inteligence na mamografu zachraňuje životy

21.6.2023
Mamografické vyšetření s využitím tzv. třetího čtení snímků pomocí umělé inteligence (AI) využilo v dubnu a květnu 353 klientek OZP.
VÍCE

 

STOP infarktu, mrtvici a cukrovce

17.5.2023
Ischemická choroba srdeční, cévní mozková příhoda i diabetes mellitus patří mezi nejčastější civilizační onemocnění.
VÍCE

 

Osteoporóza je tichý zloděj, který přepadá nejen ženy

11.5.2023
Osteoporóza (lidově „řídnutí kostí“) je úbytek kostní tkáně. Jedná se o jednu z nejčastějších metabolických nemocí a její rozšířenost v české populaci stále stoupá.
VÍCE

 

OZP klientkám jako první hradí unikátní mamografické čtení snímků pomocí umělé inteligence

5.4.2023
V Mamodiagnostickém centru na pražské Waltrovce, které je součástí zdravotnické skupiny EUC, je od 1. dubna pro pacientky k dispozici unikátní vyšetření.
VÍCE

 

Ozdravné pobyty pomáhají dětem zvládnout chronické nemoci

27.3.2023
Zájem o ozdravné pobyty v Chorvatsku pro děti s chronickým onemocněním je dlouhodobě vysoký.
VÍCE

 

K zubaři, nebo na dentální hygienu?

16.3.2023
Zájem o příspěvek na dentální hygienu mezi klienty Oborové zdravotní pojišťovny roste.
VÍCE

 

Ke klientům OZP míří 240 milionů korun na prevenci

8.3.2023
Na programy ve Fondu prevence letos OZP vyčlenila 240 milionů korun. Mohou tedy využít o 50 milionů korun více, než v roce 2022.
VÍCE

 

OZP zaplatí nemocnicím na doplatcích za zdravotní služby poskytnuté v roce 2021 více než 1 miliardu korun

24.8.2022
Oborová zdravotní pojišťovna dokončila výpočet finančního vyrovnání předběžných úhrad nemocnic za zdravotní služby poskytnuté v roce 2021.
VÍCE

 

Oční vyšetření pojištěnců s cukrovkou přímo u diabetologů, které OZP hradí od 1.8.2022, pomůže včas odhalit komplikace vedoucí až ke slepotě

18.8.2022
Klienti Oborové zdravotní pojišťovny s chronickým onemocněním diabetes mellitus ("cukrovka") mají od 1. 8. 2022 snazší cestu k prevenci očních komplikací. Oftalmologické vyšetření diabetické retinopatie mohou absolvovat rovnou v ordinaci svého diabetologa.
VÍCE

 

Virtuální pobočka je moderní způsob komunikace, který využívá i OZP

26.4.2022
Oborová zdravotní pojišťovna (OZP) nově rozšířila služby v oblasti komunikace o Virtuální pobočku. Tento komfortní a moderní způsob vzdáleného spojení prostřednictvím videohovoru mohou využívat nejenom stávající klienti OZP, ale i ti potenciální, kteří mají o služby OZP zájem.
VÍCE

 

Klienti OZP nejčastěji odměňují své praktické lékaře a stomatology

6.4.2022
Téměř 20 milionů korun přinesly lékařům body od více než 46 tisíc klientů Oborové zdravotní pojišťovny (OZP), kteří se zapojili do druhého ročníku projektu "Odměňte svého lékaře za dobrou péči" v aplikaci VITAKARTA.
VÍCE

 

OZP je první zdravotní pojišťovnou s digitálním podpisem BankID SIGN

3.3.2022
Oborová zdravotní pojišťovna (OZP) navazuje na svou pověst jedničky v elektronické komunikaci a používání digitálních technologií.
VÍCE

 

OZP potvrdila svou pověst prestižní značky a v roce 2022 obhájila titul Czech Superbrands

16.2.2022
Oborová zdravotní pojišťovna (OZP) získala již podruhé za sebou prestižní ocenění kvality Czech Superbrands a upevnila si tak pozici mezi značkami, které poskytují ty nejlepší produkty a služby na českém trhu.
VÍCE

 

Prohlášení Oborové zdravotní pojišťovny k záměru vlády snížit platbu za státní pojištěnce

9.2.2022
O tom, že se vláda Petra Fialy chystá snížit platbu za státní pojištěnce na úroveň roku 2021, byla Oborová zdravotní pojišťovna (OZP) informována přímo Ministerstvem zdravotnictví.
VÍCE

 

OZP bonifikuje praktiky i za očkování proti COVID - 19 v domácím prostředí pojištěnců

1.12.2021
OZP si je vědoma nezastupitelné role všeobecných praktických lékařů. S cílem přispět k zajištění maximální proočkovanosti proti onemocnění COVID-19 teď OZP rozšiřuje svůj komplexní program podpory a motivace praktických lékařů k zapojení do očkování proti COVID-19 o bonifikaci za aplikaci očkování v rámci návštěvy lékaře u pojištěnce v jeho domácím prostředí, a to ve výši 500 Kč.
VÍCE

 

OZP jako první zdravotní pojišťovna nabízí klientům online ověření BankID

24.11.2021
Oborová zdravotní pojišťovna (OZP) se dlouhodobě profiluje jako jednička v elektronické komunikaci. Aplikaci s názvem "VITAKARTA", která umožňuje pojištěncům vyřídit si vše online bez osobní návštěvy pobočky, OZP spustila jako první zdravotní pojišťovna již před deseti lety.
VÍCE

 

OZP představila ambasadory a pokřtila „Víťu“

31.8.2021
OZP je zdravotní pojišťovnou, se kterou jste vždy o krok napřed. Důkazem toho je i letošní prestižní mezinárodní ocenění kvality Superbrands, které se uděluje také TOP značkám na českém trhu. Teď se ale Oborová zdravotní pojišťovna (OZP) posouvá o další stupeň výš a volí doposud netradiční cestu komunikace prostřednictvím ambasadorů. Svým pojištěncům a široké veřejnosti je představila během premiérového online vysílání. Co od tohoto kroku OZP očekává?
VÍCE

 

Volba zdravotní pojišťovny je v dnešní době důležité rozhodnutí

2.8.2021
Pandemie COVIDU-19 změnila pohled na úlohu zdravotní pojišťovny. Doba, kdy klienti zůstávali již od narození věrni té své, jediné, je tak pryč. I přesto, že má každý pojištěnec v ČR právo na bezplatnou zdravotní péči a zdravotní pomůcky za podmínek, které stanoví zákon, existují dnes mezi zdravotními pojišťovnami značné rozdíly.
VÍCE

 

OZP vychází vstříc covidem zasaženým nemocnicím

10.3.2021
Oborová zdravotní pojišťovna (OZP) bude všem nemocnicím v průběhu roku 2021 hradit předběžné platby, které vychází z předpokládané výše úhrad a nebude je průběžně vázat na množství vykázané péče.
VÍCE

 

OZP získala prestižní titul Czech Superbrands 2021

3.3.2021
Oborová zdravotní pojišťovna (OZP) získala prestižní mezinárodní ocenění kvality Czech Superbrands 2021 a zařadila se tak mezi značky s vynikající pověstí na českém trhu. Pro rok 2021 se zároveň stala jedinou zdravotní pojišťovnou, která titul Superbrands obdržela. Do úzkého spektra oceněných značek se na základě přísných kritérií dostane každoročně jen zlomek vyvolených. Posuzovány jsou parametry jako známost, budování značky, inovace či prestiž.
VÍCE

 

Společným cílem OZP a COT group je motivovat pojištěnce k péči o zdraví

15.2.2021
Komunikační agentura COT group uspěla hned ve dvou veřejných zakázkách, které pro následující období vypsala Oborová zdravotní pojišťovna. COT pro ni bude připravovat klientský magazín BONUS po dobu dvou let a v roce 2021 i marketingovou a mediální strategii.
VÍCE

 

OZP hradí konzultace na dálku

20.10.2020
Pojištěnci OZP, kteří se nemohou v souvislosti s epidemiologickou situací COVID-19 dostavit do ordinace smluvního partnera OZP, mají možnost konzultovat svůj stav na dálku. V nabídce hrazených zdravotních služeb formou distančního ošetření je i konzultace s psychiatrem nebo stomatologem.
VÍCE

 

Vyjádření Oborové zdravotní pojišťovny ke kauze trestního stíhání společnosti CHAMBON

2.9.2020
Ke kauze údajně neoprávněného vykazování genetických krevních testů, kterého se měla v letech 2009 - 2010 dopustit společnost CHAMBON, uvádí Oborová zdravotní pojišťovna, že se již v minulosti v této věci se společností CHAMBON vypořádala.
VÍCE

 

OZP přichází od srpna s novými příspěvky nejen na prevenci onkologických onemocnění

4.8.2020
OZP rozšířila od 1. srpna 2020 svou nabídku příspěvků na preventivní vyšetření. Pojištěnci OZP tak mohou v rámci sedmi programů STOP čerpat nově příspěvky na prevenci rakoviny prsu, kůže, prostaty, ledvin a břišních orgánů nebo dutiny ústní, osteoporózy a infarktu prostřednictvím kupónů.
VÍCE

 

Videokonzultace s lékařem, které bude OZP proplácet, ušetří čas i obavy z přeplněných čekáren

30.6.2020
Klienti OZP mají možnost nechat se i po pandemii koronaviru ošetřit přímo ze svého domova prostřednictvím videohovoru. Pro konzultaci na dálku se smluvním praktickým lékařem nebo lékařem - ambulantním specialistou k tomu obě strany potřebují vhodné zařízení s kamerou, mikrofonem a připojení k internetu.
VÍCE

 

OZP usnadnila neslyšícím komunikaci prostřednictvím textového hovoru

24.6.2020
Do Oborové zdravotní pojišťovny zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (OZP) mohou volat i klienti se sluchovým a jazykovým handicapem.
VÍCE

 

„Je to vztah na celý život,“ říká nová tisková mluvčí OZP

22.6.2020
Nicol Lenertová patřila k oblíbeným tvářím TV Nova. Od 1. června 2020 zastupuje OZP, třetí největší zaměstnaneckou pojišťovnou v České republice, v komunikaci s médii a veřejností.
VÍCE

 

Evropský den melanomu: již 37 tisíc lidí využilo preventivní vyšetření s OZP

29.5.2020
Preventivní vyšetření podezřelých pigmentových znamének využilo od roku 2015 už 37 656 klientů Oborové zdravotní pojišťovny. Celkem 6 009 z nich, tedy 16 procentům účastníků programu, lékař po orientační prohlídce doporučil podrobné vyšetření nejméně jednoho pigmentového znaménka s podezřením na kožní nádor.
VÍCE

 

OZP má 6 800 nových klientů

28.4.2020
Oborovou zdravotní pojišťovnu si do konce března za svou novou zdravotní pojišťovnu vybralo 6 763 klientů.
VÍCE

 

OZP od pondělí 27.4. opět otevírá denně svá klientská centra

27.4.2020
Od pondělí 27. dubna se Oborová zdravotní pojišťovna na svých klientských centrech vrací k běžné otevírací době. Již od středy 15. dubna byla pracoviště otevřena v omezeném režimu tři hodiny denně v pondělí a ve středu.
VÍCE

 

Klienti OZP můžou během nouzového stavu využít virtuální kliniku

24.4.2020
Klienti Oborové zdravotní pojišťovny mohou po dobu nouzového stavu využívat služby virtuální kliniky EUC.
VÍCE

 

EKG přes internet, bez osobní návštěvy lékaře, využilo už 700 klientů OZP

9.4.2020
Už sedm stovek klientů OZP využilo možnosti vzdáleného sledování EKG přes internet, aniž by v současné situaci museli osobně navštívit svého kardiologa.
VÍCE

 

OZP umožní klientům čerpat příspěvek i na odloženou prevenci

27.3.2020
OZP reaguje na mimořádnou situaci způsobenou epidemií nemoci COVID-19 a umožní ve druhém pololetí svým klientům získat příspěvek i na preventivní aktivity, které teď bylo nutné odložit.
VÍCE

 

OZP začala lékařům platit okamžitě, bez ohledu na splatnost faktury

24.3.2020
Oborová zdravotní pojišťovna začíná s okamžitou platností svým lékařům platit za poskytnutou zdravotní péči ihned po faktické kontrole vystavených faktur i přesto, že smluvně dohodnutý termín úhrady je delší.
VÍCE

 

OZP umožní odklad podání přehledu OSVČ

20.3.2020
OZP umožní osobám samostatně výdělečně činným, tedy například živnostníkům, podat v letošním roce Přehled o příjmech a výdajích za rok 2019 později. Bez sankcí bude možné podat přehled OSVČ do 3. srpna, následná úhrada případného doplatku pojistného bude možná bez penále do 11. srpna 2020.
VÍCE

 

OZP umožní lékařům předepisovat léky i vyšetřovat po telefonu, e-mailu, prostřednictvím videohovoru

19.3.2020
Oborová zdravotní pojišťovna umožní všem svým smluvním lékařům předepisovat léčivé přípravky a zdravotnické prostředky i na základě elektronické konzultace lékaře s pacientem, tedy po telefonu, e-mailu, prostřednictvím videohovoru a podobně.
VÍCE

 

OZP ode dneška přispívá na preventivní testování na přítomnost koronaviru

13.3.2020
Oborová zdravotní pojišťovna ode dneška přispívá svým klientům na úhradu testů na přítomnost koronaviru v lékařem neindikovaných případech, kdy si test hradí pojištěnec jako samoplátce.
VÍCE

 

Do ordinace nebo na internet? OZP jako první nabízí konzultace s lékařem přes web.

3.3.2020
Oborová zdravotní pojišťovna začala svým pojištěncům nabízet možnost konzultace s lékařem přes internet bez nutnosti osobní návštěvy ordinace.
VÍCE

 

OZP je připravena v souvislosti s možným výskytem nemoci Covid-19 v maximální míře vycházet vstříc klientům a lékařům

2.3.2020
V souvislosti s možným rozšířením nemoci Covid-19 do České republiky je správným postupem při podezření na nákazu novým typem koronaviru telefonicky kontaktovat svého praktického lékaře, případně lékařskou pohotovostní službu nebo příslušnou krajskou hygienickou stanici, lze se také obrátit na infolinku Státního zdravotního ústavu na čísle 724 810 106.
VÍCE

 

Radovan Kouřil ředitelem OZP na další čtyři roky

28.11.2019
Generálním ředitelem Oborové zdravotní pojišťovny bude po další čtyři roky Radovan Kouřil. Jednomyslně o tom rozhodla správní rada pojišťovny.
VÍCE

 

O dvě miliardy korun víc vyplatí OZP příští rok lékařům

22.11.2019
O dvě miliardy korun víc vyplatí OZP příští rok lékařům.
Správní rada schválila zdravotně pojistný plán.
VÍCE

 

Mezinárodní nekuřácký den 21.11.
Přispějeme 4 000 Kč na odvykání kouření

21.11.2019
Oborová zdravotní pojišťovna přispívá svým klientům až 4 000 Kč na léčivé přípravky pro odvykací léčbu kouření.
VÍCE

 

K OZP míří nejvíc nových klientů

22.10.2019
Do Oborové zdravotní pojišťovny zamíří k 1. lednu 2020 nejvíc nových klientů. Po započtení odchozích přibyde OZP bezmála dva a půl tisíce nových klientů. Celkem si OZP vybralo v druhém letošním přestupovém termínu téměř 10 000 lidí.
VÍCE

 

OZP přispívá na nákup Apple Watch, chytrých hodinek, které zaznamenají EKG

20.9.2019
Oborová zdravotní pojišťovna zavedla nový příspěvek na nákup chytrých hodinek schopných zaznamenat EKG. Je první a jedinou zdravotní pojišťovnou v České republice, která takový příspěvek nabízí, a také je jednou z prvních na světě.
VÍCE

 

OZP zajistila očkování herců populárních seriálů TV Prima proti klíšťovce

15.7.2019
Během minulého týdne Oborová zdravotní pojišťovna zajistila očkování herců populárních seriálů TV Prima Modrý kód a Krejzovi a jejich rodinných příslušníků proti klíšťové encefalitidě. Saša Rašilov, Kristýna Kociánová, Šárka Vondrová nebo Jan Komínek mají za sebou zatím první dávku očkovací látky.
VÍCE

 

Chytré hodinky zaznamenají EKG, zdravotní pojišťovna zajistí online zhodnocení kardiologem a klienta objedná k lékaři. Od teď s OZP realita

18.6.2019
OZP jako první zapojuje běžně dostupnou nositelnou elektroniku do denní péče o své klienty. Zajistí online vyhodnocení záznamu EKG z komerčních chytrých hodinek atestovaným kardiologem.
VÍCE

 

VITAKARTA klientům OZP automaticky ohlídá bezpečné kombinace léků

16.5.2019
Oborová zdravotní pojišťovna všem svým klientům zdarma a plně automaticky hlídá, zda jim jejich lékaři omylem, či na základě nekompletních informací, nepředepsali nevhodnou kombinaci léků. Klientům také připomíná, když je čas si lék vzít.
VÍCE

 

Živnostníci už letos OZP online podali přes 22 tisíc přehledů, o 10 % víc než vloni.

6.5.2019
Živnostníci už letos Oborové zdravotní pojišťovně podali online přes 22 tisíc přehledů o příjmech a výdajích OSVČ. Ke 2. květnu, do kdy měla přehled podat většina živnostníků, kteří nevyužívají služeb daňových poradců, jich bylo přesně 22 149. To je zhruba o deset procent víc než ke stejnému datu vloni.
VÍCE

 

Končí letošní Týden zeleného zákalu. OZP přispěla na vyšetření přes 1 000 lidí.

15.3.2019
Oborová zdravotní pojišťovna přispěla na preventivní vyšetření zraku, včetně vyšetření hrozícího rozvoje zeleného zákalu, 1 087 lidem. Nejvyšší příspěvek na jedno vyšetření dosáhl 2 430 Kč a pojišťovna celkem na tento typ vyšetření vloni vydala bezmála půl milionu korun ze svého Fondu prevence.
VÍCE

 

Průlomový projekt OZP a výrobce terapie umožní lidem trpícím nekontrolovatelnými úniky moči a stolice přístup k nejmodernější léčbě

15.2.2019
Oborová zdravotní pojišťovna uzavřela jedinečnou dohodu s výrobcem inovativní a také velmi nákladné terapie, která pojišťovně zaručuje, že z prostředků veřejného zdravotní pojištění zaplatí léčbu pouze u těch pacientů, kterým terapie významně zlepšila život.
VÍCE

 

OZP vloni pomohla na svět 8 542 dětem

4.1.2019
Oborová zdravotní pojišťovna pomohla v loňském roce na svět 8 542 dětem. Nejvíc se jich narodilo v červenci - 805 a naopak nejméně v únoru - 625.
VÍCE

 

OZP zaznamenala výrazný pokles předepisovaných antibiotik

21.11.2018
Oborová zdravotná pojišťovna zaznamenala velmi výrazný meziroční pokles předepisovaných antibiotik. V období leden až říjen její lékaři předepsali svým pacientům celkem 475 547 balení antibiotik. A to je o patnáct procent nebo o 83 354 balení méně než ve stejném období minulého roku. Například v roce 2013 lékaři předepsali ve stejném období celkem 593 279 balení antibiotik.
VÍCE

 

Studie VŠE: Oborová zdravotní pojišťovna je nejzdravější zdravotní pojišťovnou

16.10.2018
Oborová zdravotní pojišťovna je nejzdravější zdravotní pojišťovnou v České republice. Ukázala to studie Národohospodářské fakulty Vysoké školky ekonomické. Ta srovnávala pojišťovny zejména na základě reálných ekonomických ukazatelů a právě OZP vyšla jako finančně nejzdravější zdravotní pojišťovna.
VÍCE

 

Jičínský Den zdraví: 88 párů vyšetřených očí i 50 000 Kč pro Hospic Anežky České

1.5.2017
Padesát tisíc korun pro Hospic Anežky České a po deseti tisících pro královéhradeckou školu Daneta, Oblastní charitu Hradec Králové a organizaci Sportem proti bariérám pomohli získat účastnici charitativní akce Každý krok pomáhá, která oficiálně skončila během Dne zdraví v Jičíně v sobotu 29. dubna.
VÍCE

 

Den zdraví v Pardubicích přilákal stovky lidí

6.4.2017
Zhruba tisícovka lidí navštívila v sobotu Den zdraví v Pardubicích, desítky přímo využily možnost zkontrolovat si zrak, vyšetřit podezřelá pigmentová znaménka nebo si nechat změřit procento tuku v těle či si změřit tlak. Na Dni zdraví pořádaném Oborovou zdravotní pojišťovnou také symbolicky dorazili do cíle účastníci charitativní akce Každý krok pomáhá.
VÍCE

 

Den zdraví v Poděbradech 4. 3. 2017

24.2.2017
Orientační vyšetření zraku, tlaku, hladiny cukru v krvi, výroba elektřiny v cykloelektrárně, ale i masáže a hlavně přádávání daru pro charitativní organizaci, jejíž tým ušel nejdál v rámci akce Každý krok pomáhá - to je jen část programu Dne zdraví, který v sobotu čtvrtého března v Poděbradech zajišťuje Oborová zdravotní pojišťovna a další partneři.
VÍCE

 

Oborová zdravotní pojišťovna opět neuplatní regulace

30.1.2017
Klienti Oborové zdravotní pojišťovny se nemusejí obávat, že by jim ambulantní lékaři odmítali předepsat potřebné léky nebo laboratorní nebo rentgenová vyšetření.
VÍCE

 

OZP je ekonomicky zdravá pojišťovna

15.9.2016
Oborová zdravotní pojišťovna se znovu umístila mezi finančně nejzdravějšími zdravotními pojišťovnami v České republice dle Indexu zdraví zdravotních pojišťoven publikovaného Platformou zdravotních pojištěnců. OZP tak obhájila dobrý výsledek v hodnocení z prvního ročníku Indexu.
VÍCE

 

Klienti Oborové zdravotní pojišťovny mohou být bez obav z omezování péče. Pojišťovna neuplatní regulace.

29.2.2016
Klienti Oborové zdravotní pojišťovny se nemusejí obávat, že by jim ambulantní lékaři odmítali předepsat potřebné léky nebo laboratorní nebo rentgenová vyšetření.
VÍCE

 

Méně byrokracie. Přehled OSVČ lze v OZP podat online.

25.2.2016
Na padesát tisíc lidí ušetřilo od začátku letošního roku díky Oborové zdravotní pojišťovně nutnost dojít za svou zdravotní pojišťovnou na pobočku a nahlásit běžnou provozní změnu údajů.
VÍCE

 

Hospodaření OZP v plusu

10.2.2016
OZP jako jediná ze zaměstnaneckých zdravotních pojišťoven vloni hospodařila s kladnou bilancí. Podle předběžných výsledků je bilance všech fondů pojišťovny za minulý rok v plusu 169 milionů korun.
VÍCE

 

Děkujeme VZP za spolupráci při kultivaci spolupráce mezi pojišťovnami

4.2.2016
Oborová zdravotní pojišťovna děkuje Všeobecné zdravotní pojišťovně za upozornění na případy rozporovaných přihlášek. Těmito případy se zabývají všechny zdravotní pojišťovny při každém přestupovém termínu.
VÍCE

 

OZP má nového generálního ředitele

10.12.2015
Správní rada Oborové zdravotní pojišťovny zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (OZP) dnes vzala na vědomí rezignaci generálního ředitele Ladislava Friedricha na funkci generálního ředitele k 31.12.2015.
VÍCE

 

OZP nebude regulovat ambulantní lékaře

2.3.2015
OZP nebude při vyúčtování za rok 2014 uplatňovat u ambulantních lékařů regulační srážky za překročení nákladů na preskripci a vyžádanou péči.
VÍCE

 

mVitakarta OZP v TOP10 nejstahovanějších aplikací pro iOS

22.10.2015
Aplikace mVitakarta Oborové zdravotní pojišťovny patří mezi TOP10 nejstahovanějších zdravotních aplikací zdarma v České republice pro iOS.
VÍCE

 

OZP nebude regulovat ambulantní lékaře

2.3.2015
OZP nebude při vyúčtování za rok 2014 uplatňovat u ambulantních lékařů regulační srážky za překročení nákladů na preskripci a vyžádanou péči.
VÍCE

 

Díky vám jsme ušetřili milion

20.2.2015
Za prvních šest týdnů letošního roku reklamovali klienti OZP zdravotní péči za milion korun.
Reklamaci podalo na 1 000 klientů prostřednictvím portálu VITAKARTA ONLINE.
VÍCE

 

Kolik stojí Vaše zdraví

2.2.2015
Novou kampaň, jejímž cílem je zvýšit povědomí veřejnosti o cenách za zdravotní péči, dnes spustila OZP.
VÍCE

 

Elektronický průkaz pojištěnce poprvé u OZP

8.7.2014
180 tisíc klientů Oborové zdravotní pojišťovny, kteří využívají služeb portálu VITAKARTA ONLINE bude mít k dispozici elektronický průkaz pojištěnce.
VÍCE

 

Era portál a VITAKARTA ONLINE OZP propojují své služby

6.5.2014
Klienti Oborové zdravotní pojišťovny zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (OZP), kteří využívají Era portál, se přes tento nástroj internetového bankovnictví mohou snadno dostat i ke službám portálu VITAKARTA ONLINE.
VÍCE

 

OZP prokázala svou finanční stabilitu

17.4.2014
Správní rada Oborové zdravotní pojišťovny zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (OZP) dnes schválila návrh Výroční zprávy za rok 2013.
VÍCE

 

OZP mění podobu

15.4.2014
Oborová zdravotní pojišťovna sáhla ke změně korporátního designu. Od 15. dubna začíná užívat nové logo v nových barvách, postupně dochází ke změně webové prezentace a online aplikací v portálu VITAKARTA ONLINE.
VÍCE

 

Nový trend? Zdravotnická asistenční služba!

10.4.2014
Čím dál více lidí v současné době využívá zdravotnickou asistenční službu. Ta nabízí pomoc v případě, že potřebujete cokoli vysvětlit v otázkách zdraví, zorientovat v pojmech, nepřehledných informacích či byste se rádi objednali k lékaři.
VÍCE

 

Cesta ke zdraví s preventivními programy OZP

2.4.2014
Příspěvek na očkování, boj s kouřením nebo podpora zdravého životního stylu. To vše nabízí Oborová zdravotní pojišťovna (OZP) v rámci nového online bonusového systému VITAKONTO, jež odměňuje své klienty, kteří věnují adekvátní pozornost svému zdraví.
VÍCE