„Je to vztah na celý život,“ říká nová tisková mluvčí OZP

Tisková zpráva

22. června 2020

Nicol Lenertová patřila k oblíbeným tvářím TV Nova. Od 1. června 2020 zastupuje OZP, třetí největší zaměstnaneckou pojišťovnou v České republice, v komunikaci s médii a veřejností.

"OZP nabízí nejenom širokou škálu služeb a vysokou kvalitu, ale i profesionalitu a spolehlivost. To jsou hodnoty, kterých si cením. Díky TV Nova jsem si u lidí získala důvěru, to je můj BONUS," říká Nicol Lenertová, která se v oboru PR a komunikace pohybuje již řadu let. "S médii jsem se za celou svou profesní kariéru seznámila snad ve všech možných podobách, asi je to vztah na celý život," dodává Lenertová, která na pozici tiskové mluvčí OZP nastoupila po odchodu Bc. Jiřího Sochora.

Mgr. Nicol Lenertová
Diváci TV Nova si ji pamatují jako moderátorku sportovních a televizních novin. Spolupodílela se na úspěšném charitativním projektu "Malujme srdcem". Cenné zkušenosti na pozici tiskové mluvčí získala během svého působení na Středočeském kraji. Vystudovala politologii na ARC - VŠPSV a obor VS na VŠEMVS.


Změňte svoji zdravotní pojišťovnu a přihlaste se k OZP online během jedné minuty: www.chcidoozp.cz

VITAKARTA je dostupná:
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.styrax.dol.android
Apple: https://apps.apple.com/cz/app/mvitakarta/id470845670
Web: https://www.ozp.cz/vtk

OZP je s více než 730 tisíci klienty třetí největší zaměstnaneckou pojišťovnou v České republice. Své pobočky má všech krajských městech a spolu s dalšími klientskými centry v řadě významných sídel v Česku je dostupná na celkem 40 pracovištích. OZP poskytuje svým klientům nonstop Asistenční službu a elektronickou komunikaci, zejména portál VITAKARTA, který umožňuje bezpečně využít služby nabízené OZP bez nutnosti osobní návštěvy pobočky.

Svou dobrou pověst mezi zdravotnickou veřejností si OZP trvale zabezpečuje včasnou úhradou všech svých závazků. Pro veřejnost je pak atraktivní zejména tím, že nabízí široké spektrum služeb a vysokou kvalitu, profesionalitu a spolehlivost, s jakou jsou tyto služby poskytovány v optimální síti smluvních partnerů.


Kontakt pro média: media@ozp.cz