mVitakarta OZP v TOP10 nejstahovanějších aplikací pro iOS

Tisková zpráva

22. října 2015

Aplikace mVitakarta Oborové zdravotní pojišťovny, ve které každý může sledovat například svoje výdaje na zdravotní péči nebo konzultovat svůj zdravotní stav, patří mezi TOP10 nejstahovanějších zdravotních aplikací zdarma v České republice pro iOS.

"V elektronizaci zdravotnictví jsme o pěkný kus před jinými zdravotními pojišťovnami. A umístění v TOP10 nejstahovanějších aplikací je potvrzením toho, že naši klienti vidí, že jim dáváme to, co pro svoje zdraví potřebují," říká Mario Böhme, vedoucí obchodního odboru Oborové zdravotní pojišťovny.

"Naši klienti mohou prakticky všechno vyřídit přes internet nebo v mobilu. Díky Vitakartě mohou konzultovat svůj zdravotní stav se specialistou, mohou sledovat, jaké zdravotní výkony si z jejich zdravotního pojištění nechávají lékaři proplatit, mohou zjistit svoji platební bilanci nebo nahlásit změny v osobních údajích. A také mohou kupříkladu online pochválit svého lékaře za dobrou péči," dodává Mario Böhme.

Za prvních devět měsíců letošního roku zkontrolovalo uhrazenou péči ve Vitakartě v hodnotě 540 milionů korun přes 80 tisíc pojištěnců. Ve Vitakartě je registrováno 250 tisíc uživatelů, tedy více než třetina klientů OZP a měsíčně ji využije více než 25 tisíc klientů.

Aplikace mVitakarta je ke stažení:
pro iOS: https://itunes.apple.com/cz/app/mvitakarta/id470845670
pro Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.styrax.dol.android&hl=cs
pro Windows Phone: https://www.microsoft.com/cs-cz/store/apps/mvitakarta/9nblggh0dpz1


Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (OZP)

OZP je s více než 735 tisíci klienty třetí největší zaměstnaneckou pojišťovnou v České republice. Své pobočky má ve všech krajských městech a kromě nich jsou klientům k dispozici další klientská centra, Asistenční služba OZP a služby elektronické komunikace, zejména portál VITAKARTA ONLINE, který poskytuje služby první elektronické zdravotní pojišťovny v Česku.

Svou dobrou pověst mezi zdravotnickou veřejností si OZP trvale zabezpečuje včasnou úhradou všech svých závazků. Pro veřejnost je pak atraktivní zejména tím, že nabízí široké spektrum služeb a vysokou kvalitu, profesionalitu a spolehlivost, s jakou jsou tyto služby poskytovány v optimální síti smluvních partnerů.


Kontakt pro média: media@ozp.cz