Era portál a VITAKARTA ONLINE OZP propojují své služby

Tisková zpráva

6. května 2014

Více informací ...

Mgr. Mario Böhme
tiskový mluvčí

telefon: +420 261 105 453
+420 602 190 111
e-mail: mario.bohme@ozp.cz

Era portál a VITAKARTA ONLINE OZP propojují své služby

Klienti Oborové zdravotní pojišťovny zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (OZP), kteří využívají Era portál, se přes tento nástroj internetového bankovnictví mohou snadno dostat i ke službám portálu VITAKARTA ONLINE.

OZP a ČSOB totiž uzavřely smlouvu o spolupráci, díky níž si banka a zdravotní pojišťovna "uznávají" identifikaci svých klientů. Klientovi Era portálu tak stačí jen přihlášení do svého bankovnictví a v záložce Moje Era najde přístup do VITAKARTY.

Tam pak může nahlížet do svého účtu pojištěnce OZP, vyřídit běžné administrativní úkony nebo vybírat odměny z benefitního systému VITAKONTO.

"OZP a ČSOB tak svou spoluprací ukazují cestu k propojení online finančního a zdravotního světa," dodává generální ředitel OZP Ladislav Friedrich.


Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (OZP)

  • kód: 207
  • IČ: 47114321
  • sídlo: Roškotova 1225/1, 140 00 Praha 4
  • telefon: 261 105 555
  • fax: 261 105 300
  • elektronická podatelna: https://portal.ozp.cz
  • internet: www.ozp.cz

OZP je s více než 730 tisíci klienty třetí největší zaměstnaneckou pojišťovnou v České republice. Své pobočky má ve všech krajských městech a kromě nich jsou klientům k dispozici další klientská centra, Asistenční služba OZP a služby elektronické komunikace, zejména portál VITAKARTA ONLINE, který poskytuje služby první elektronické zdravotní pojišťovny v Česku.

Svou dobrou pověst mezi zdravotnickou veřejností si OZP trvale zabezpečuje včasnou úhradou všech svých závazků. Pro veřejnost je pak atraktivní zejména tím, že nabízí široké spektrum služeb a vysokou kvalitu, profesionalitu a spolehlivost, s jakou jsou tyto služby poskytovány v optimální síti smluvních partnerů.

Facebook YouTube Twitter Linkedin
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím