Programy za kredity

Jako odměnu za to, že se že se aktivně staráte o své zdraví, Vám za Vaši aktivitu připisujeme tzv. KREDITY. Prostřednictvím kreditů pak v aplikaci VITAKARTA v sekci Moje bonusy můžete čerpat zajímavé příspěvky na více jak 40 programů dle vlastního výběru. To vše jednoduše, rychle, kdykoli a odkudkoli - zkrátka on-line přímo z mobilu. Stačí mít po ruce účtenku a v sekci Moje bonusy proměnit kredity za finanční příspěvek na konkrétní program.

Programy za kredity mají jednoduchá pravidla:

Všechny kredity mají jednotnou předem danou platnost, tzv. exspiraci. Pro základní kredity jednotné exspirační pravidlo:

Pro kredity tzv. speciální kategorie (dárci krve/orgánů, ocenění dárci) platí samostatně určená exspirace v délce minimálně 10 měsíců.

Aktuální přehled programů, které můžete čerpat za kredity, najdete v sekci VITAKARTA PLNÁ BONUSŮ v rámci přehledu benefitů zde.

Přehled aktivit, za které můžete kredity nasbírat, najdete zde.

Obecné podmínky čerpání programů za kredity:

Příspěvek mohou čerpat všichni stávající pojištěnci (bývalí, odchozí ani budoucí pojištěnci preventivní programy čerpat nemohou).

Nezapomeňte, že i pro čerpání programů za kredity platí obecné Podmínky pro čerpání zdravotně preventivních programů OZP.

Žádost pojištěnce o příspěvky je možné uplatnit pouze do vyčerpání plánovaných finančních prostředků. V případě vyčerpání finančních prostředků na daný program si OZP vyhrazuje právo ukončit program kdykoli během roku. Stejně tak si OZP vyhrazuje právo měnit nabídku programů za kredity či kurz převodu kreditu za Kč kdykoli v průběhu roku.