Registraci u OZP zvládnete za 3 minuty

Vážně, je to snadné a rychlé.

Stačí kliknout na odkaz k registračnímu formuláři. Jeho vyplnění je naprosto intuitivní a jednoduché.

A pokud Vám vrtá hlavou, proč byste se měli zaregistrovat právě k OZP, nabízíme několik důvodů.

Proč být pojištěncem Zdravotní pojišťovny OZP?

✔ S bezmála 770 tisíci pojištěnců patříme k největším zdravotním pojišťovnám. Kompletní síť smluvních lékařů máme po celé republice.

✔ Skutečně podporujeme prevenci a zdravý životní styl. Jako první v Česku jsme začali už před dvěma roky podmiňovat nárok na některé své podpůrné programy absolvováním povinných preventivních prohlídek např. u praktického lékaře, nebo stomatologa. A pojištěnce odměňujeme za jejich aktivní přístup k vlastními zdraví pomocí tzv. kreditů.

✔ Naši pojištěnci oceňují snadný, elektronický způsob komunikace s OZP prostřednictvím aplikace VITAKARTA, přes kterou si s pojišťovnou vyřídí cokoli z pohodlí domova.

✔ Na reálných projektech podporujeme moderní technologie ve zdravotnictví, jako je telemedicína, zapojení umělé inteligence, nebo digitalizace agend.

✔ Výhodou Zdravotní pojišťovny OZP je také partnerství s Vitalitas pojišťovnou. Díky němu si mohou klienti OZP sjednat cestovní pojištění až se 100% slevou na léčebné výlohy a novorozenci do jednoho roku života mají dětské úrazové pojištění zcela zdarma.

✔ A jak jsme zmínili v úvodu: Registrovat se u OZP je snadné a rychlé. On-line ze svého mobilu, nebo počítače zadáte své osobní údaje, odešlete a o všechno ostatní se postaráme my.