Otevřeli jsme expozituru v Mostě

Otevřeli jsme novou expozituru v Mostě. Klientům bude poskytovat kompletní služby plnohodnotné pobočky.

„Ústecký kraj patří co do počtu našich klientů mezi ty největší, takže jsem ráda, že jsme v Mostě našli reprezentativní prostory pro další expozituru. Síť těchto přepážek chceme dál rozšiřovat i v dalších krajích,“ vysvětluje Miloslava Lukešová, obchodní ředitelka Oborové zdravotní pojišťovny.

„Na mostecké expozituře mohou naši klienti využít například 2 000 Kč příspěvek na dentální hygienu, 1 000 Kč na očkování, 500 Kč na plavání, dále mohou uzavřít cestovní pojištění zdarma nebo s 50% slevou na krytí léčebných výloh nebo třeba sjednat úrazové pojištění pro novorozence na rok zcela zdarma. Pro první návštěvníky z řad našich stávajících – ale i budoucích klientů – máme v Mostě také připravené ochranné sluneční brýle zdarma,“ říká Pavla Fialová, ředitelka Pobočky Oborové zdravotní pojišťovny Ústí nad Labem.

Expozitura v Mostě bude zpočátku v pilotním režimu otevřená jen ve středu odpoledne. Ještě do konce roku ale nabídne plnohodnotný provoz každý pracovní den. Nová přepážka Oborové zdravotní pojišťovny v Mostě sídlí na adrese Višňová 1011.

Facebook YouTube Twitter Linkedin
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím