NOVINKA OZP 2024: Příspěvek na prezenční psychoterapii

Publikováno: 15.3.2024   #novinky, #pojištěnci

Novinkou mezi benefity OZP od roku 2024 je příspěvek na prezenční psychoterapii. Najdete ho ve VITAKARTĚ (Bonusy > Katalog benefitů) a jeho výše může dosáhnout až 10 000 korun díky výhodnému kurzu.

Vzhledem ke rychle rostoucí poptávce po psychoterapeutické a psychologické pomoci jsme se rozhodli přidat do naší nabídky právě tento typ příspěvku. Využít ho můžete na prezenční / osobní sezení u odborníka, který je členem Asociace klinických psychologů nebo České asociace pro psychoterapii.

Za každý váš nasbíraný kredit můžete na příspěvek na prezenční psychoterapii získat 10 korun. Za 1000 kreditů tedy získáte celých 10 000 korun finančního příspěvku, což je při obvyklých cenách sezení v rozmezí 600-1500 korun určitě vítaná pomoc.

Chcete-li využít své kredity na příspěvek na prezenční psychoterapii:

  1. Přihlaste se do svého klientského účtu ve VITAKARTĚ.
  2. Na hlavní stránce zvolte sekci Bonusy.
  3. Vyberte Katalog benefitů a zaškrtněte pole "Za kredity".
  4. Ve zobrazeném seznamu přejděte na sekci "Odborná vyšetření" a vyberte benefit "Prezenční psychoterapie". Na následující stránce vidíte, jak vysoký příspěvek můžete získat, a současně tu už můžete uplatnit své účtenky za sezení s psychoterapeutem, nebo psychologem.

Chcete-li získat více kreditů, klikněte na odkaz "Jak získat kredity" a otevřete si seznam všech aktivit, za které vám OZP připíše další kredity na váš klientský účet.

Pamatujte také na to, že kredity, které jsme vám připsali od 1. srpna do 31. prosince 2023 ke konci března 2024 exspirují, a využijte je včas.

Na využití kreditů připsaných od 1. ledna 2024 máte čas do 31. října letošního roku.