Změna adresy - Expozitura Žďár nad Sázavou

Na základě impulsů od našich pojištěnců z Vysočiny jsme se rozhodli přestěhovat Expozituru Žďár nad Sázavou na nové, lépe dostupné místo. A povedlo se. Do objektu Komerční banky (Havlíčkovo náměstí 153/2), ve kterém Expozitura Oborové zdravotní pojišťovny teď sídlí, si našly od 1. března 2021 cestu desítky nejenom stávajících, ale i budoucích klientů.

Pokud se i vy pro osobní návštěvu této Expozitury rozhodnete, doporučujeme ověřit si aktuální provozní dobu na tel. čísle: +420 566 521 273 nebo e-mailem: zdar.ns@ozp.cz.

Úřední hodiny Expozitury Žďár nad Sázavou:
pondělí a středa    9.00 - 12.00 / 13.00 - 17.00 hod.
pátek                     9.00 - 12.00 hod.

Na všech kamenných pobočkách OZP platí nadále zvýšená hygienická opatření. Při osobní návštěvě pobočky je proto nutné použít připravenou desinfekci na ruce, dodržovat dvoumetrové rozestupy a po dobu jednání mít zakrytá ústa i nos. Při překročení kapacity pobočky mohou být pojištěnci požádáni, aby vyčkali venku.

I když jsou vám klientští pracovníci OZP plně k dispozici, můžete většinu svých záležitostí vyřídit na dálku, ze svého domova, přes aplikaci VITAKARTA. Tento chytrý elektronický pomocník umí zprostředkovat prakticky vše, co potřebuje pojištěnec vyřídit na přepážce. Se svými dotazy se můžete také obracet na Infolinku OZP, telefonní číslo je: 261 105 555.

Kontakty na všechny pobočky OZP najdete zde.