Sledujte rytmus svého srdce chytře a s příspěvkem OZP

Chcete mít srdeční rytmus pod kontrolou nepřetržitě po celý rok a jste klientem Oborové zdravotní pojišťovny (OZP)? Pak využijte jedinečnou příležitost a získejte bezkonkurenční slevu až 30% na chytré hodinky Samsung Galaxy Watch4 nebo Samsung Galaxy Watch5 s certifikovaným měření EKG v našem VITASHOPU !

Zdraví je to nejcennější co máme. Proto je třeba si ho pravidelně hlídat. Vedle preventivních a doporučených prohlídek lékařem tak má nemalý význam i samosledování, při kterém nám dnes pomáhají nejrůznější moderní technologie. Důležité zdravotní údaje, jako je např. EKG, si tak lze změřit prakticky kdykoliv, a to přímo na ruce. Prostřednictvím prémiové služby v aplikaci VITAKARTA je pak navíc možné zaznamenanou křivku EKG odeslat zdarma k posouzení erudovanému kardiologovi. Nejpozději do 24 hodin dostane klient OZP výsledek zabezpečenou cestou zpět. Pokud je následně nutná osobní konzultace u lékaře, může přes nonstop Asistenční službu využít Online medicínskou poradnu ve VITAKARTĚ a přímo se u něj objednat.

*Upozornění: Asistenční služba nenahrazuje Zdravotnickou záchrannou službu! Máte-li akutní zdravotní potíže, např. krvácení či prudké bolesti, volejte přímo linku 155 nebo 112.