S registrací na očkování pomůžeme na všech pobočkách OZP

V Oborové zdravotní pojišťovně nabízíme pomoc všem klientům, pro které je situace v souvislosti s celostátním Centrálním rezervačním systémem na očkování proti onemocnění COVID-19 nepřehledná a registrace obtížná.

Naši pojištěnci se tak mohou obracet na kterékoliv ze 40 kontaktních míst, které máme po celé České republice, kde jim s registrací osobně a ochotně poradíme.

Při návštěvě pobočky je nutné mít u sebe: mobilní telefon, občanský průkaz, klientem sepsaný seznam léků a zdravotních obtíží.

Není-li pro klienta návštěva kontaktního místa realizovatelná, pomůžeme i telefonicky. Naše informační linka je k dispozici na telefonním čísle 261 105 555, a to každý pracovní den od 8:00 - do 16:00 hod. Kontakty na konkrétní pobočky jsou dostupné zde.

Očkování v České republice probíhá od 27. prosince 2020. V první fázi byli očkovaní zdravotníci, zaměstnanci a klienti domovů pro seniory. Od 15. ledna 2021 se mohou k očkování hlásit obyvatelé České republiky, kteří jsou starší 80 let. Od 26. ledna 2021 se mohou přihlašovat zdravotničtí pracovníci, kteří doposud nebyli očkovaní.

Pro občany ČR je k dispozici zároveň i bezplatná linka 1221. Aktuální informace o koronaviru COVID-19 najdete na portálu MZ ČR.: https://koronavirus.mzcr.cz/ockovani-proti-covid-19/