Ředitelé OZP odpovídají na srpnová TOP témata

Jsme rádi, že vás rubrika "ZEPTEJTE SE" oslovila, a jejím prostřednictvím posíláte ředitelům OZP témata, která vás zajímají. Naším záměrem bylo zefektivnit komunikaci s vámi, našimi pojištěnci. A to se nám, dle vaše zájmu, podařilo.

S měsícem září jsme opět spustili možnost čerpání příspěvků prostřednictvím Kuponů na dentální hygienu a preventivní aktivity. A právě na Kupony a kredity se ptáte obchodní ředitelky PhDr. Miloslavy Lukešové nejčastěji. Proto vám také ve svém článku přiblíží, jak benefity čerpat.

Prevence, to je TOP téma pro zdravotní ředitelku MUDr. Jitku Vojtovou, MBA. Jaké bezplatné preventivní prohlídky byste měli absolvovat? Kdy je vyšetření kožních znamének hrazeno z veřejného zdravotního pojištění, a kdy si ho každý musí uhradit sám? Jakou nabídku preventivních vyšetření OZP nabízí? Vše se dozvíte ZDE >>

Prevencí se zabývá i ředitelka divize Morava MUDr. Pavla Kiovská, MBA. Od 1. září 2021 jsme totiž rozšířili nabídku preventivních programů o tři nové příspěvky. Nově vám tak proplatíme test na boreliózu, sono/ultrazvuk prsu nebo přístrojovou pedikúru.

Finanční ředitel Ing. Daniel Ballek, MBA odpovídá na to, jak postupovat v případě, že papírový dokument nebyl doručen do OZP i přesto, že ho klient odeslal. Dalším tématem měsíce srpna pak byly paušální daně.

Ředitel informatiky Ing. Petr Valchář od vás dostal nejvíce komentářů k nové verzi aplikace VITAKARTA, ale i k nové službě web chat. Vše o našem "Víťovi" přehledně ZDE >>