Ředitelé OZP odpovídají na červencová TOP témata

Prostřednictvím nové rubriky "ZEPTEJTE SE" nám do Oborové zdravotní pojišťovny chodí mnoho zajímavých námětů. V červenci se mezi nejčastějšími dotazy objevila například témata: zdravotní průkaz, lázně, samotesty, kredity v aplikaci VITAKARTA či změna lékaře. Ředitelé obchodního, zdravotního, finančního úseku, informatiky a divize Morava si dotazy pečlivě prošli a na webu OZP se k nim osobně vyjádřili. Inspirujte se a ptejte se dál. Dejte nám vědět, co vás zajímá!

Berte, prosím, ale na vědomí, že položené dotazy jsou anonymní, nejsou určeny pro konkrétní odpověď tazateli, slouží pouze jako námět pro každoměsíční vyjádření jednotlivých ředitelů úseků. Máte-li konkrétní dotaz a přejete-li si obdržet odpověď na svůj e-mail, využijte elektronické podatelny nebo se obraťte na vám nejbližší pobočku OZP. Kontakty ZDE>>. V případě, že chcete konzultovat svůj zdravotní stav nebo se objednat k lékaři, a jste uživatelem VITAKARTY, využijte Online medicínskou poradnu nebo nonstop telefonní linku: 844 111 000 Asistenční služby.

Vyjádření za měsíc červenec se zobrazí na https://www.ozp.cz/o-pojistovne/zeptejte-se po kliknutí na vámi vybraného ředitele.