OZP získala prestižní titul Czech Superbrands 2021

Oborová zdravotní pojišťovna získala prestižní mezinárodní ocenění kvality Czech Superbrands 2021 a zařadila se tak mezi TOP značky na českém trhu. Do úzkého spektra oceněných značek působících na našem trhu se dostane na základě přísných kritérií jen zlomek vyvolených. OZP je mezi oceněnými pro rok 2021 jedinou zdravotní pojišťovnou.

Superbrands představuje absolutní špičku mezi konkurencí. Udělení titulu předchází vícekolové výběrové řízení, do něhož se nelze přihlásit - značky jsou nominovány z databáze všech registrovaných obchodních trade-mark značek, kterou pro tento účel uvolňuje Úřad průmyslového vlastnictví.

Při udělování titulů Superbrands má konečné slovo odborná komise Brand Council, která je složená z profesionálů z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a marketingového výzkumu. Nominované značky posuzuje udělením bodů. Na základě vyhodnocení přísných kritérií je pak značkám předávána zlatá pečeť Superbrands.

Od svého vzniku ve Velké Británii si projekt získal celosvětové uznání a dnes je cena Superbrands uznávána jako speciální ocenění, které na základě sjednocených kritérií a metod každoročně identifikuje nejlepší z nejlepších značek v téměř 90 státech na pěti kontinentech.