OZP zajistila pro své pojištěnce odběrové místo na COVID-19

S rostoucím počtem případů stoupá poptávka po spolehlivém a rychlém testování bez dlouhého čekání ve frontě. Od středy 23. září mají proto pojištěnci Oborové zdravotní pojišťovny možnost přednostního objednání na testování COVID-19 v oficiálním odběrovém centru v Praze, OC PREVEDIG medical - Aiomica, které najdete i na seznamu odběrových míst MZ ČR. Prozatím se jedná o jedno takovéto místo, objednat se ale může každý pojištěnec OZP, a to na telefonu 602 143 132 nebo prostřednictvím emailu: ozp@aiomica.com. Při objednání je důležité nahlásit, že jste klientem OZP.

Co garantujeme:

Cena:

Standardní cena za PCR test je od 1690 Kč bez DPH. Platba je od pondělí 28. 9. 2020 možná v hotovosti nebo kartou, se žádankou je test zdarma. Tento týden bude samoplátcům vystavena standardní faktura k proplacení.

Doprava:

Odběrové centrum na COVID-19 najdete na adrese Revoluční 30, na rohu Lannova - Revoluční, vstup z hlavní ulice od tramvají; při vlastní dopravě doporučujeme parkování v ulici Lannova, kde jsou parkovací hodiny nebo v OC Palladium.

Pracovní doba testovacího centra v Revoluční 30 - zde.