OZP potvrdila svou pověst prestižní značky a v roce 2022 obhájila titul Czech Superbrands

Publikováno: 16.2.2022   #novinky

Oborová zdravotní pojišťovna (OZP) získala již podruhé za sebou prestižní ocenění kvality Czech Superbrands a upevnila si tak pozici mezi značkami, které poskytují ty nejlepší produkty a služby na českém trhu. Mezi oceněnými je, stejně jako v roce 2021, jedinou zdravotní pojišťovnou.

Superbrands je nejuznávanější světovou organizací v oblasti oceňování mimořádných obchodních značek. Ta každoročně vyhodnocuje "nejlepší z nejlepších" v téměř 90 státech na pěti kontinentech. V České republice se titul Superbrands uděluje již 10 let. Do úzkého spektra oceněných značek se na základě přísných kritérií dostane každoročně jen zlomek vyvolených. Zlatou pečeť Superbrands získávají značky s vynikající pověstí, posuzovány jsou parametry jako známost, budování značky, inovace či prestiž.

Pro OZP je toto ocenění velkou poctou a velmi pozitivní zpětnou vazbou za kontinuální usilovnou práci, kterou věnuje rozvíjení aktivit s cílem zajistit svým pojištěncům jednoduchou, rychlou a bezpečnou cestu v komunikaci či využívání služeb - kdykoliv a odkudkoliv.