OZP otevírá 16 nových poboček

Oborová zdravotní pojišťovna otevřela 16 nových kontaktních míst napříč republikou. V každém kraji vzniklo nejméně jedno nové pracoviště OZP; ve Středočeském kraji tři, na jižní Moravě dvě. Celkem tak OZP její klienti v letošním roce najdou už na 40 místech.

"Nové lokality jsme vybírali zejména podle dvou klíčů – zaprvé jsme hledali nová pracoviště tam, kde máme velký počet klientů, ale nejbližší přepážka byla doposud poměrně daleko, jako třeba na Mělníku nebo v Přerově, a za druhé jsme chtěli zachovat návaznost na úspěšné lokality z pilotního rozšíření kontaktních míst z minulého roku, které naši klienti znali pod označením OZP Expres," vysvětluje Miloslava Lukešová, obchodní ředitelka Oborové zdravotní pojišťovny.

Nová kontaktní místa budou mít otevírací dobu v pondělí a ve středu od 9 do 17 hodin s přestávkou v poledne. „Uvidíme, jaká bude jejich návštěvnost, a podle zájmu klientů v jednotlivým městech budeme otevírací dobu případně rozšiřovat,“ říká Petr Mikita, ředitel pobočky Praha Oborové zdravotní pojišťovny, který rozšíření sítě kontaktních míst koordinoval, a dodává: „na nových expoziturách pracujeme od konce září. Takže se nám podařilo, respektive někde ještě podaří, otevřít 16 poboček v docela rekordním čase.“

Na nových pobočkách si mohou klienti například vyřídit žádosti o příspěvky na prevenci, které lze také zařídit přes aplikaci VITAKARTA. OZP například i v letošním roce svým klientům přispěje až 2 000 Kč na dentální hygienu nebo 500 Kč na zdraví prospěšné aktivity a produkty, jako je lehké sportování včetně cvičení a plavání nebo členství v dětském pohybovém kroužku, rehabilitace a fyzioterapie, pořízení brýlí a kontaktních čoček, tábory a příměstské tábory a ozdravné pobyty pro děti nebo koupě vitaminů.

Nová kontaktní místa:

MěstoAdresa
Frýdek-Místek 8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek
HodonínOD ESO, Národní tř. 3687/42, Hodonín
Jablonec nad NisouDvorská 4954/7, 466 01 Jablonec n. N.
KladnoCyrila Boudy 1444, Kladno
KlatovyNám. Míru 64, Klatovy
KolínKouřimská 20, Kolín 1
LitoměřiceMichalská 40/2, Litoměřice
MělníkVodárenská 3827, Mělník
NáchodKamenice 107, Náchod
PísekBudějovická 100, Budějovické Předměstí, Písek
PřerovNám. Přerovského povstání č. 2803/1, Přerov
SokolovNábřeží Petra Bezruče 430, Sokolov
TřebíčKarlovo nám. 17/11, 674 01 Třebíč
Uherské HradištěMasarykovo náměstí 155, Uherské Hradiště
Ústí nad OrlicíSychrova 14, Ústí nad Orlicí
ZnojmoPražská 1653/30, Znojmo

Mapa nových kontaktních míst OZP:

text

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (OZP)

  • kód: 207
  • IČ: 47114321
  • sídlo: Roškotova 1225/1, 140 21 Praha 4
  • telefon: 261 105 555
  • fax: 261 105 300
  • elektronická podatelna: https://portal.ozp.cz
  • internet: www.ozp.cz

OZP je se 740 tisíci klienty třetí největší zaměstnaneckou pojišťovnou v České republice. Své pobočky má ve všech krajských městech a kromě nich jsou klientům k dispozici další klientská centra v řadě okresních sídel, Asistenční služba OZP a služby elektronické komunikace, zejména portál VITAKARTA, který poskytuje služby první elektronické zdravotní pojišťovny v Česku.

Svou dobrou pověst mezi zdravotnickou veřejností si OZP trvale zabezpečuje včasnou úhradou všech svých závazků. Pro veřejnost je pak atraktivní zejména tím, že nabízí široké spektrum služeb a vysokou kvalitu, profesionalitu a spolehlivost, s jakou jsou tyto služby poskytovány v optimální síti smluvních partnerů.

Facebook YouTube Twitter Linkedin
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím