OZP je mezi „TOP Zaměstnavateli 2022“

Oborová zdravotní pojišťovna (OZP) se v 11. ročníku prestižní studie, ve které hlasovalo téměř 12 tisíc studentů českých vysokých škol, dostala do TOP 10 Zaměstnavatelů v kategorii pojišťovnictví. V letošním roce tak již podruhé potvrzuje svou silnou pozici prestižní značky na českém trhu ve svém oboru.

Podle Jakuba Hořického, ředitele studie TOP Zaměstnavatelé, se všichni zaměstnavatelé na trhu potýkají s novými výzvami, které přinesla celosvětová pandemie. O tom, že OZP patří k těm, kteří se na ni stihli velmi dobře adaptovat, potvrzuje i umístění v žebříčku TOP Zaměstnavatelé 2022.

"Děkujeme studentům vysokých škol, kteří pro nás hlasovali. Velmi nás těší, že OZP zařadili mezi nejžádanější zaměstnavatele, u kterých by chtěli pracovat. Poslali nám tím jasný signál, že jsme zdravotní pojišťovnou i pro budoucí generace. Zároveň nás toto ocenění motivuje k tomu, abychom se stali ještě atraktivnější. Nejenom pro uchazeče, ale i pro naše pojištěnce. V OZP pracujeme s moderními technologiemi a nabízíme online služby již řadu let, v tomto směru jsme ve svém oboru lídrem. K benefitům pro studenty patří například i pojištění studijních pobytů v zahraničí, které jsme připravili ve spolupráci s naší partnerskou pojišťovnou VITALITAS," říká PhDr. Miloslava Lukešová, obchodní ředitelka OZP.

 

Studie TOP Zaměstnavatelé, kterou pořádá Asociace studentů a absolventů, poskytuje jedinečné údaje - kdo jsou nejlepší zaměstnavatelé a kde by se budoucí absolventi měli ucházet o práci. Kandidáty nominují studenti z rozdílných fakult napříč ČR.