OZP vás zve 24.7. na Nordic Walking Tour 2021 do Třeboně

Pro zachování zdraví je pohyb naprostou nutností. Nejpřirozenější pohybovou aktivitou člověka, kterou lze provozovat téměř kdekoliv a kdykoliv, je pak chůze. Taková půlhodinová procházka alespoň 3x týdně dokonce může být například příjemnou prevencí Alzheimerovy choroby. A protože se Oborová zdravotní pojišťovna účastní akcí a projektů pro veřejnost, které souvisejí primárně s péčí o zdraví, nebude ani letos chybět na Nordic Walking Tour 2021 v Třeboni.

Pokud se tedy na jih Čech, do kraje rybníků a lázní o tomto víkendu chystáte za relaxem, zastavte se v sobotu 24.7. 2021 na stánku OZP na Masarykově náměstí, u kterého nebude chybět ani OKObus a čeká vás tak vyšetření zraku zdarma. Naše milé kolegyně vám zodpoví otázky ohledně OZP a navíc bude připraven i malý dáreček. K zapůjčení budou Nordic walking hole. S úsměvem pak můžete vyrazit na 12,5 km dlouhý okruh.

Předpověď na sobotu je jasno, až 28 °C. Registrace proběhne od 9:00 do 9:30 hod. před Turistickým informačním centrem. A pokud se aktivně účastníte projektu OZP "KAŽDÝ KROK POMÁHÁ", jehož cílem je motivovat co nejvíce lidí k zdravějšímu životnímu stylu, můžete své zážitky sdílet na společné foto nástěnce.

Těšíme se na vás!

 

Pozvánka zde >>