Otevíráme pobočky od středy 15. 4.

Jsme tu pro vás i po dobu nouzového stavu. A proto od středy 15. 4. otevíráme naše klientská centra. V souladu s opatřeními vlády bude většina z nich otevřena dva dny v týdnu - v pondělí od 09:00 do 12:00 a ve středu od 14:00 do 17:00. Prosím, ověřte si před návštěvou otevírací dobu vaší pobočky.

Výjimkou je klientské centrum v Tusarově ulici v Praze-Holešovicích, které zůstává uzavřené, a dále pracoviště v Trutnově, kde bude otevřeno jen ve středu, a také kancelář v Hodoníně, která má opačnou pracovní dobu, tedy v pondělí od 14:00 do 17:00 a ve středu od 09:00 do 12:00.

Po celý týden, tedy i mimo upravenou otevírací dobu, se na kolegyně a kolegy na pobočkách můžete obracet také na telefonních číslech jednotlivých klientských center. Prakticky vše můžete vyřídit i prostřednictvím aplikace VITAKARTA na webu nebo v mobilním telefonu.

Rádi bychom vás požádali, abyste k úhradě pojistného využívali přednostně bezhotovostní platby. Prostřednictvím aplikace VITAKARTA či elektronické podatelny nám můžete elektronicky zaslat i většinu dokumentů.

Jakmile to bude možné, vrátíme se k běžnému provozu.

Děkujeme
Vaše OZP

 

Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj