Novoroční přípis kreditů do VITAKARTY máte na svých účtech

Publikováno: 11.1.2024   #novinky, #pojištěnci

Vážení pojištěnci,

přípis novoročních 200 kreditů do VITAKARTY máte všichni, kdo jste byli zaregistrování do VITAKARTY k 1. 1. 2024, na svých účtech.

 

Kredity a jejich využití

Prostřednictvím kreditů Vás odměňujeme za Váš aktivní přístup ke svému zdraví a prevenci a za Vaši spolupráci s námi. Od 1. 1. 2024 máte k dispozici 43 programů (celý seznam najdete na internetových stránkách OZP v sekci VITAKARTA PLNÁ BONUSŮ).

U většiny programů můžete čerpat příspěvek v maximální výši 10 tisíc korun. Jeho skutečná výše se odvíjí od množství kreditů, které jste na svém účtu ve VITAKARTĚ nastřádali.

Tip: Ve VITAKARTĚ si otevřete Katalog benefitů, zvolte požadovaný benefit za kredity a v jeho detailu po kliknutí na Proplatit a zadejte částku. Systém Vám okamžitě automaticky spočítá, jak vysoký příspěvek můžete s ohledem na stav Vašeho konta kreditů čerpat.

 

Za co můžete kredity získat

Kromě novoročního přípisu 200 kreditů můžete v průběhu roku získat také další a následně je podle vlastního uvážení využít na čerpání některého z finančních příspěvků od OZP.

Kredity získáte například za:

Tip: Podrobné informace o podmínkách přiznání kreditů najdete ve VITAKARTĚ v sekci Benefity (Přehled kreditů, nebo Za co lze získat kredity).

Připomínáme Vám také, že kredity si můžete např. v rámci rodiny převádět a podle potřeby je tak soustředit na klientském účtu toho pojištěnce, pro kterého chcete získat nejvyšší příspěvek. Také tyto informace najdete ve VITAKARTĚ.

 

Aplikace VITAKARTA

Máme radost, že většina z Vás už aplikaci VITAKARTA používá. Už v současnosti obsahuje více než 50 funkcionalit a my usilovně pracujeme na tom, aby byla ještě lepší.

Pro ty z Vás, kdo dosud VITAKARTU nevyužíváte, můžete se přihlásit a zaregistrovat přes internetové stránky OZP a následně si stáhnout do mobilu nebo tabletu její mobilní verzi (k dispozici pro Android a iOS).

 

Podrobnosti o benefitech 2024

Informace o novinkách i stálicích mezi benefity OZP pro rok 2024 najdete zde.