Nové vydání časopisu BONUS - JARO 2024

Publikováno: 5.3.2024   #novinky

Tradice vydávání klientského časopisu OZP je zpátky. Aktuální vydání Můj BONUS - JARO 2024 najdete v PDF na našich internetových stránkách. Máte-li zájem o tištěnou verzi, obraťte se na naše klientská centra v Praze a regionech, případně na klientské centrum v sídle OZP v Roškotově ulici v Praze 4.

V obsahu najdete například tři rozhovory.

" Hlavu si čistím v lese," říká v hlavním rozhovoru influencerka a herečka Nikol Leitgeb. V dětství hrála v několika televizních filmech a seriálech, účinkovala v desítkách reklam. Znát ji můžete třeba ze seriálu Pojišťovna štěstí nebo z 5. řady seriálu Vyprávěj. V posledních letech se Nikol věnuje především pomoci sociálně prospěšným projektům s pomocí nových médií a sociálních sítí. Za podporu sbírek na humanitární účely dokonce dostala v roce 2023 stříbrnou medaili od předsedy senátu. (strana 10)

Příkladem v přístupu k prevenci jde v dalším rozhovoru Ondřej Nevole, otužilec, fotograf a správce počítačových sítí OZP. (strana 22)

Klient OZP Miroslav Brábník (82) nevynechal od roku 1970 ani jednou Pochod Praha - Prčice. A měsíčně nachodí 150 kilometrů. (strana 52)

Těšit se můžete také na další rubriky a témata:

Pod názvem Můj BONUS bude časopis vycházet 4x ročně (jaro, léto, podzim zima) a my doufáme, že se vám bude líbit. Připomínky nebo náměty k obsahu pište na mail media@ozp.cz.