Nepodceňujte prevenci! Choďte pravidelně na prohlídky a využijte příspěvky OZP

Publikováno: 19.9.2022   #pojištěnci, #poradenství

Zabránit vzniku a rozvoji onemocnění, výskytu zdravotních komplikací či nepříznivým následkům nemoci lze prevencí. V rámci více než 50 programů proto OZP motivuje své pojištěnce nejenom ke zdravému životnímu stylu, ale i k vyšetřením, která jsou hrazena nad rámec veřejného zdravotního pojištění.

V pestré nabídce benefitů najdou klienti OZP příspěvky až do výše několika tisíc korun. Ty mohou čerpat snadno a online v aplikaci VITAKARTA, která zobrazuje např. přehled vykázané zdravotní péče, průkaz pojištěnce nebo si v ní lze zkontrolovat kombinaci užívaných léků. Prostřednictvím VITAKARTY je možné konzultovat i zdravotní potíže, objednat se k lékaři nebo si nechat vyhodnotit do 24 hodin záznam křivky EKG z chytrých hodinek s CE certifikací, na jejichž pořízení OZP i přispívá nebo poskytuje ve VITASHOPU bezkonkurenční slevu.

Zdravý životní styl a systematická prevence je základem pevného zdraví. V našem videu se dozvíte, jak pečují o své zdraví ambasadoři OZP Lucie Benešová a Tomáš Matonoha: