Druhá vlna Kuponů prodloužena až do 30. 11.

Oborová zdravotní pojišťovna si váží velkého zájmu svých pojištěnců o čerpání příspěvků prostřednictvím Kuponů na dentální hygienu, očkování, preventivní aktivity a prodlužuje jejich platnost až do 30. listopadu 2020. Kupony lze uplatnit buď prostřednictvím papírových formulářů přímo na přepážkách kamenných poboček OZP, nebo elektronicky, v aplikaci VITAKARTA. Detailní informace a pravidla čerpání Kuponů včetně formulářů: www.ozp.cz/benefity/kupony-na-prevenci.

  • Dentální hygiena
    Příspěvek na dentální hygienu je rozdělen do dvou období - v každém pololetí je možné získat až 1000 korun. V aktuální druhé vlně mohou pojištěnci OZP čerpat příspěvek do max. výše 1000 korun prostřednictvím Kuponu Dentální hygiena II.

  • Očkování
    OZP přispívá na jakékoli očkování nehrazené z veřejného zdravotního pojištění, a to jak na zakoupení očkovací látky, tak i na aplikaci. To vše do max. výše 1000 korun.

  • Preventivní aktivity
    Prostřednictvím Kuponů lze získat i příspěvek ve výši 500 korun na vybrané preventivní aktivity. Ve druhé vlně mohou Kupon využít ti, kdo jej nečerpali již v březnu. Kupon je možné použít jako příspěvek na např. vitamíny a doplňky stravy, brýle a kontaktní čočky, fyzioterapii, dětské pohybové tábory a kroužky, předplatné na sportování nebo na zubní rovnátka. Příspěvek je také možné použít na proplacení účtenky za test na COVID-19.

Přestože velkou část benefitů mohou pojištěnci OZP čerpat prostřednictvím kreditů ve VITAKARTĚ, čerpání Kuponů je na počtu kreditů absolutně nezávislé. Kupony tak mohou pojištěnci využít i bez ohledu na to, zda mají VITAKARTU a kredity.

Facebook YouTube Twitter Linkedin
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím