Do lázní za zotavením a vitalitou s příspěvkem OZP 2 000 korun

Chcete udělat něco pro své zdraví? Pak lázně jsou skvělým způsobem, jak se dát do pořádku. Přírodní léčivé zdroje, profesionální rehabilitace a správná strava přispívají ke kompletní regeneraci a relaxaci organismu. Zkuste to a věnujte svému tělu třeba jen prodloužený víkend v českých lázních. OZP vám jako jediná zdravotní pojišťovna v ČR přispěje v roce 2021 na lázeňské procedury, které absolvujete, částkou až 2 000 Kč. Stačí jen vyplněnou a podepsanou žádost spolu s potvrzením o vaší úhradě lázeňských procedur doručit na kteroukoliv pobočku OZP nebo využít Kupon ve VITAKARTĚ.

Lázně nejenže léčí, ale současně pomáhají nemocem předcházet. Pečují například o kondici nervů, dýchání, srdce, pohybového ústrojí nebo trávení. Vzhledem k tomu, že se OZP již řadu let snaží prostřednictvím svých programů pojištěnce k prevenci motivovat, rozhodla se letos rozšířit svou pestrou a obsáhlou nabídku benefitů i o příspěvek na LÁZEŇSKÉ PROCEDURY.

OZP je první zdravotní pojišťovnou, která od ledna 2021 přispívá, v rámci Kuponů, všem svým klientům od 18 let na pobyt v českých lázních (uvedených v seznamu všech poskytovatelů lázeňské léčebně rehabilitační péče, kteří mají platné povolení k využívání přírodních léčivých zdrojů na stránkách MZ ČR zde >>) o délce min. 2 noci včetně absolvování nejméně 2 léčebných procedur, na 50 % výši platby za procedury či vstupní prohlídky provedené lázeňským lékařem, max. do výše 2 000 Kč / osobu.

Příspěvek LÁZEŇSKÉ PROCEDURY je možné využít pouze na procedury uvedené v seznamu léčebných procedur stanovených Svazem léčebných lázní České republiky, 1x v roce. Žádost o čerpání příspěvku může obsahovat více účtenek (účtenky z více pobytů).

Věnujte svému zdraví péči založenou na využití blahodárných účinků léčivých minerálních pramenů, klidného lázeňského prostředí, příznivého klima a mnohaletých zkušeností.

Být pojištěncem Oborové zdravotní pojišťovny (207) má své výhody.