Czech Superbrands potřetí!

Publikováno: 16.2.2023   #novinky

Czech Superbrands potřetí! Oborovou zdravotní pojišťovnu (OZP) vyhodnotili spotřebitelé a odborná porota i pro rok 2023 jako prestižní značku a garanta kvality služeb. Ocenění Superbrands se v Česku uděluje od roku 2013 a patří mezi neuznávanější ve světě obchodních značek.

O držitelích ocenění Superbrands se rozhoduje každoročně v téměř 90 zemích po celém světě. Uznávaní experti z oblasti byznysu, marketingu, médií a komunikace a samotní spotřebitelé posuzují taková kritéria, jako je známost značky, její spojení s moderními trendy, inovativnost, vnímání prestiže značky, vztah spotřebitelů ke značce… Vážíme si proto skutečnosti, že v 11. ročníku soutěže v České republice jsme získali Zlatou pečeť už potřetí.

Je to současně ocenění a dík všem zaměstnancům a spolupracovníkům OZP, kteří dnem i nocí pomáhají našim pojištěncům. Starají se o to, abychom všem zajistili jednoduchou, spolehlivou a rychlou pomoc kdykoliv a kdekoliv to potřebují. A abychom i nadále byli respektovanou a prestižní značkou. Děkujeme!