Chytré hodinky s EKG můžete mít u OZP za bezkonkurenční cenu

Publikováno: 21.3.2022   #tipy

Chcete mít své srdce pod kontrolou? Nejsnazší cestou je online vyhodnocení záznamu EKG v reálném čase z chytrých hodinek atestovaným kardiologem. Tuto službu nabízí Oborová zdravotní pojišťovna (OZP) svým klientům zdarma. Křivka EKG je vyhodnocena nejpozději do 24 hodin. Pokud lékař objeví v křivce EKG zdravotní problém, může se klient OZP obrátit prostřednictvím nonstop Asistenční služby na Online medicínskou poradnu v aplikaci VITAKARTA, kde se k lékaři i rovnou objedná. Ověřit si lze až pět zaznamenaných křivek EKG měsíčně.

Chystáte se chytré hodinky s CE certifikací na měření EKG pořídit? Pokud jste uživatelem aplikace VITAKARTA, pak na ně v programu "Zdravotnické prostředky a pomůcky pro chronicky nemocné" můžete od OZP získat příspěvek až 10 000 korun.

Další z mnoha benefitů, které OZP svým klientům nabízí, je obchod plný slev a výhod VITASHOP. Díky spolupráci se společností SAMSUNG, která je partnerem, JEN KLIENTI OZP mohou na chytré hodinky Samsung Galaxy Watch4 s CE certifikací na měření EKG získat extra slevu 30 %.

Být pojištěncem OZP má své výhody. Chcete je i vy?