Chystáme pro vás 11 nových poboček. Pomůžete nám pro ně najít adresu?

Zejména v dnešní době internetu a online komunikace má osobní kontakt pro celou řadu klientů Oborové zdravotní pojišťovny (OZP) stále svou nezastupitelnou roli. "Pečujeme o pestrou skupinu více než 740 tisíc klientů rozličných preferencí nejenom v oblasti benefitů, ale i komunikace. Přestože je OZP elektronickou zdravotní pojišťovnou, snažíme se být nablízku každému z nich, a to jak online - pomocí aplikace VITAKARTA, webchatu, sociálních sítích či telefonicky na Infolince OZP, tak i fyzicky - prostřednictvím více než 40 kamenných poboček napříč republikou," říká obchodní ředitelka PhDr. Miloslava Lukešová.

Významným faktorem, na který se v případě klientských pracovišť dlouhodobě v OZP zaměřujeme, je jejich dostupnost. V loňském roce jsme proto přestěhovali některé z našich pracovišť do více frekventovaných lokalit a zároveň jsme začali rozšiřovat jejich síť. Nově tak najdete expozituru i v Bruntále a postupně se chystáme i do dalších měst. Pomůžete nám?

Hledáme vhodná místa, obchodní prostory s přímým vstupem z ulice a s výlohou v: České Lípě, Chebu, Chomutově, Chrudimi, Jindřichově Hradci, Nymburku, Příbrami, Říčanech, Šumperku, Teplicích a Vyškově. Máte pro nás tip? Napište nám ho, prosím, na e-mail: petr.mikita@ozp.cz