Cestujete? Pak jedině s benefitem OZP

Období dovolených je tu. Nezáleží na tom, jestli zůstanete doma nebo vyrazíte do zahraničí. S benefitem Oborové zdravotní pojišťovny, pestrou nabídkou cestovního pojištění partnerské pojišťovny VITALITAS, budete mnohem klidnější.

PATRIOT - jistota při toulkách naší vlastí

Pojištění PATRIOT je určeno všem cestovatelům, kteří pochopili, že všechny krásy světa nemusíme hledat jen za našimi hranicemi. PATRIOT přináší kvalitní pojistnou ochranu pro cesty v České republice: je určen milovníkům kultury, vyznavačům horských túr či zapřisáhlým cyklistům.

Obáváte se v dnešní nejisté době, že nebudete moci ze zdravotních důvodů odcestovat? Žádný strach. Pokud si do vašeho balíčku přidáte i pojištění storna služby, budou vám uhrazeny náklady za nezrealizované ubytování, jízdenky či vstupenky.

A malý bonbónek na závěr: PATRIOT sice slouží pro tuzemské cesty, ale pokud náhodou nečekaně překročíte či přejedete hranice ČR, uhradí za vás VITALITAS náklady spojené s ošetřením úrazu i v zahraničí!

Dáváte přednost moři?

České zdravotní pojištění vás v mnoha zemích ochrání, pozor ale na náklady spojené s COVIDEM! Zatímco na PCR test máte v Česku nárok zdarma, v zahraničí, jak informuje i Svaz zdravotních pojišťoven ČR, tomu tak obvykle není. Pro klidnější dovolenou má proto VITALITAS ve své nabídce i pojištění COVID-19.

Pokud se rozhodnete pro cestu po Evropě a vybraných zemích, mějte na paměti fakt, že i letos cestují klienti OZP do 26 let a nad 60 let s pojištěním léčebných výloh ZDARMA. Sjednání je možné na kterékoliv pobočce OZP nebo online na www.vitalitas.cz, takže třeba hned.