Nové vydání časopisu BONUS - LÉTO 2024

Publikováno: 10.6.2024   #pojištěnci, #tipy

Letní číslo klientského časopisu OZP Můj BONUS - LÉTO 2024 je na světě. V PDF ho najdete na našich internetových stránkách. Pro tištěnou verzi se obraťte se na naše klientská centra v Praze a regionech, případně na klientské centrum v sídle OZP v Roškotově ulici v Praze 4.

Hned titulní strana časopisu láká na hlavní rozhovor čísla, tentokrát s herečkou Evou Holubovou a její dcerou Karolínou. Eva je známá kromě skvělých hereckých výkonů také tím, že rozhovory moc často nedává. O to víc si vážíme skutečnosti, že pro OZP udělala výjimku. Dozvíte se například, jak funguje každodenní pracovní spolupráce matky a dcery, jaký mají názor na význam komunikace pro udržování dobrých vztahů, jaký mají vztah k sociálním sítím, nebo kam vyrazí na letošní letní dovolenou. (strana 10)

Hlavním tématem letního čísla časopisu Můj BONUS jsou lékové interakce. Dozvíte se, co to je, proč byste jim měli věnovat zvýšenou pozornost a jak mohou být nebezpečné. (strana 16) Součástí tématu je i unikátní rozhovor s PharmDr. Josefem Suchopárem, dlouholetým expertem právě na nežádoucí lékové interakce, který mimo jiné podrobně popisuje, jakých nejčastějších chyb se většina z nás, tedy velmi pravděpodobně i vy, dopouští. (strana 18)

S čtveřicí českých olympioniků, Moirou Stewartovou, národní rekordmankou v maratonu, rychlostním kanoistou Martinem Fuksou, lukostřelkyní Marií Horáčkovou a koulařem Tomášem Staňkem si povídáme o jejich přístupu ke zdraví, o zodpovědnosti sportovce za prevenci zdravotních problémů a také o přípravě na letní olympiádu v Paříži. (strana 22)

A za zmínku určitě stojí i inspirativní příběh klientky OZP, paní Ireny Kopřivové, která v důchodu propadla počítání nachozených kroků s pomocí naší aplikace Každý krok pomáhá a motivuje k jejímu používání a ke zdravému pohybu své přátele a známe. (strana 82)

 

Časopis samozřejmě obsahuje i další pravidelné rubriky a nová témata:

 

Časopis Můj BONUS vychází 4x ročně (jaro, léto, podzim zima) a my doufáme, že se vám bude líbit. Připomínky nebo náměty k obsahu pište na mail media@ozp.cz.