TOPNATUR – Zdraví z přírody

TOPNATUR – Zdraví z přírody

Pojištěncům OZP nabízíme:

Slevu 10% na nákup všech produktů TOPNATUR můžete uplatnit na níže uvedených místech.

Na www.pilulka.cz - zadejte do pole: "Mám slevový poukaz" slevový kód "SLEVAOZP".

Slevu nelze kombinovat s dalšími slevami a neplatí na některá akční nebo dárková balení.

TOPNATUR s.r.o. je česká společnost, která se již od roku 1996 zabývá vývojem, výrobou a distribucí produktů zdravé výživy, rozšiřováním sortimentu rostlinných nápojů, ale i jiných výrobků z kategorie potravních doplňků. TOPNATUR se snaží hlavně pomáhat. Z počátku jsme vývojem sušených rostlinných nápojů chtěli ulehčit život jedincům s bezlepkovou dietou a intolerancí k laktóze. Poté jsme vyvinuli unikátní ovesné koupele, které pomáhají osobám s atopickým ekzémem, a nyní se zaměřujeme hlavně na cílovou skupinu, která má problémy s trávením a na vegany. Většina našich produktů je vhodná i pro matky a kojící ženy. Snažíme se, aby naše produkty dělaly radost všem, kteří dbají na svou životosprávu a záleží jim na kvalitě produktů.

Na podzim 2017 jsme uvedli na trh novinku Probio kaše, které jsou vhodné při racionální výživě. TOPNATUR se snaží držet krok s dobou, a tak vyvinul ve svých laboratořích také speciální proteiny vhodné pro tepelnou úpravu, které neobsahují lepek ani laktózu. Všechny použité suroviny pocházejí od prověřených dodavatelů s potřebnou certifikací. Společnost si navíc tyto suroviny testuje v certifikovaných laboratořích, aby mohla zaručit konečnou kvalitu svých výrobků.

Společnost sídlí v nových výrobních a skladovacích prostorách ve Slušovicích, které jsou vybaveny nejmodernější technikou a které splňují nejnáročnější hygienická i jiná kritéria. Od roku 2005 je firma TOPNATUR s.r.o. držitelem certifikátů dle mezinárodní normy systému kvality a řízení jakosti HACCP, BIO a IFS Food verze 6.

www stránky: www.topnatur.cz


TOPNATUR – Zdraví z přírody
Facebook YouTube Twitter Linkedin
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím