Nakladatelství Grada

Grada

Sleva 20 % na celý sortiment nakladatelství Grada.

Pro uplatnění slevy na www.grada.cz zadejte v nákupním košíku kód GOZP19.
Doprava zdarma při nákupu nad 800 Kč. Ke každé objednávce knihy jako dárek.
Slevu nelze sčítat s jinými slevami.

"GRADA Publishing je nakladatelství pro každého čtenáře, jeho práci, zdraví i zábavu."

Na našem e-shopu www.grada.cz si můžete vybrat knihy ze širokého okruhu žánrů či kategorií.

Vydáváme odbornou literaturu z oblasti zdravotnictví, ekonomie, IT, programování, daní, financí, práva, techniky nebo stavebnictví. Spolupracujeme s řadou renomovaných autorů, erudovaných odborníků i skvělých překladatelů. Naše tituly si můžete zakoupit jak v tištěné podobě, tak ve formě e-knihy.

Pokud si chcete spíše odpočinout nebo se zasmát u dobré knihy, můžete sáhnout po úspěšných titulech z oblasti beletrie, humoru nebo satiry. Detektivky Roberta Bryndzy se v Česku staly doslova bestsellerem a oblibě mnoha čtenářů se těší také díla Zdeňka Svěráka.

Najdete u nás i knihy zaměřené na osobní rozvoj a poznání, díky kterým se můžete naučit, jak se stát člověkem vnitřně klidnějším a spokojenějším, jak hledat v životě štěstí nebo třeba jak se vypořádat s negativními emocemi a myšlenkami.

Ani nejmenší čtenáři u nás nepřijdou zkrátka. Naši autoři vytvářejí krásně ilustrované pohádkové knížky pro děti, zábavné i poučné křížovky, doplňovačky a učebnice. Nezapomínáme ani na tvořivé čtenáře. Podívejte se na naše knihy zaměřené na umění, ruční tvorbu, nebo návody pro domácí tvoření.

Babysense
Facebook YouTube Twitter Linkedin
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím