Nakladatelství Grada

Grada

Sleva 20 % na celý sortiment nakladatelství Grada.

Pro uplatnění slevy na www.grada.cz zadejte v nákupním košíku kód GOZP19.
Doprava zdarma při nákupu nad 800 Kč. Ke každé objednávce knihy jako dárek.
Slevu nelze sčítat s jinými slevami.

"GRADA Publishing je nakladatelství pro každého čtenáře, jeho práci, zdraví i zábavu."

Na našem e-shopu www.grada.cz si můžete vybrat knihy ze širokého okruhu žánrů či kategorií.

Vydáváme odbornou literaturu z oblasti zdravotnictví, ekonomie, IT, programování, daní, financí, práva, techniky nebo stavebnictví. Spolupracujeme s řadou renomovaných autorů, erudovaných odborníků i skvělých překladatelů. Naše tituly si můžete zakoupit jak v tištěné podobě, tak ve formě e-knihy.

Pokud si chcete spíše odpočinout nebo se zasmát u dobré knihy, můžete sáhnout po úspěšných titulech z oblasti beletrie, humoru nebo satiry. Detektivky Roberta Bryndzy se v Česku staly doslova bestsellerem a oblibě mnoha čtenářů se těší také díla Zdeňka Svěráka.

Najdete u nás i knihy zaměřené na osobní rozvoj a poznání, díky kterým se můžete naučit, jak se stát člověkem vnitřně klidnějším a spokojenějším, jak hledat v životě štěstí nebo třeba jak se vypořádat s negativními emocemi a myšlenkami.

Ani nejmenší čtenáři u nás nepřijdou zkrátka. Naši autoři vytvářejí krásně ilustrované pohádkové knížky pro děti, zábavné i poučné křížovky, doplňovačky a učebnice. Nezapomínáme ani na tvořivé čtenáře. Podívejte se na naše knihy zaměřené na umění, ruční tvorbu, nebo návody pro domácí tvoření.

Babysense
Facebook
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím