Příspěvek pro maminky, těhotné a novorozence

Nabízíme kredit na atraktivní programy pro maminky/těhotné a novorozence, včetně očkování nehrazených z veřejného zdravotního systému (např. očkování proti rotavirům).

S VITAKARTOU získáte až 3 000 Kč na očkování novorozenců či na další programy pro maminky, těhotné a novorozence.

Kromě finančního příspěvku na vybrané aktivity máme pro všechny naše maminky a jejich děti také Dětské úrazové pojištění Vitalitas. Pořiďte svému miminku úrazové pojištění, pro jistotu, ještě než se poprvé samo rozeběhne. Máme pro vás úrazové pojištění novorozenců zcela zdarma a pojištění větších dětí jen o trochu dráž!

Jak čerpat příspěvek pro maminky a těhotné?

Pokud máte zřízenou VITAKARTU:

Jste-li zaregistrováni ve VITAKARTĚ, připíšeme vám kredity rovnou do VITAKARTY (nemusíte posílat žádnou žádost), kde za ně díky výhodným kurzům můžete získat mnohem vyšší příspěvky:

Kredity můžete následně využít pro čerpání příspěvků z jakéhokoli programu nabízeného v rámci kreditního systému ve VITAKARTĚ. Vzhledem k tomu, že programy pro maminky a novorozence mají kurz kreditů vůči Kč 2:1, dostanete při uplatnění 1500 kreditů na tyto programy 3 000 Kč.

U skupiny programů pro maminky a novorozence ve VITAKARTĚ akceptujeme účtenky i z celého kalendářního roku.

Pokud VITAKARTU nemáte:

Nemáte-li přístup do VITAKARTY, lze tento kredit čerpat prostřednictvím formuláře Žádosti o čerpání kreditu pro maminky/těhotné a novorozence (ke stažení níže).

Dokumenty ke stažení

ve formátu PDF

Žádost o čerpání příspěvku pro maminky/těhotné a novorozence
Dokument PDF | 1,4 MB