Kupony 2020

V roce 2020 můžete využít příspěvky z kuponů na prevenci, a to až 2 000 Kč na dentální hygienu, 1 000 Kč na očkování a 500 Kč na preventivní aktivity a produkty. Jarní kupony byly otevřeny v březnu, další kupony na dentální hygienu, preventivní aktivity a očkování můžete využít na podzim.

Od 1. 8. 2020 můžete také nově využít kupony na preventivní vyšetření nádorových a civilizačních onemocnění.

Pro čerpání všech benefitů včetně kuponů platí Podmínky čerpání preventivních programů OZP. Každý kupon má svá specifická pravidla čerpání, proto si je prosím před podáním žádosti bedlivě prostudujte (pravidla najdete kliknutím na odkaz "více" u jednotlivých kuponů níže).

Pro všechny kupony platí navíc také následující jednotná pravidla:

  • Příspěvek je určen pojištěncům OZP, odchozí pojištěnci nemají na příspěvek nárok.

  • Žádost je možné uplatnit osobně "tzv. na papíře" na všech kontaktních místech OZP (potřebujete vyplněný formulář a originální účtenky), nebo online prostřednictvím VITAKARTY na webu, nebo v aplikaci v mobilu. Žádosti zaslané e-mailem nemůžeme akceptovat.

  • Kupony se nezapočítávají do kreditů ve VITAKARTĚ. Ty tak můžete dál využívat na libovolné podporované preventivní aktivity.

  • Můžete využít všechny kupony, na každý kupon lze však podat pouze jednu žádost. Tzn. příspěvek lze využít pouze jednorázově bez ohledu na výši účtenky.

  • V rámci 1 žádosti můžete uplatnit více účtenek. Účtenku, kterou použijete v rámci kuponů, však již nemůžete použít na čerpání kreditů z VITAKARTY (a naopak).

  • U dětí, které ještě nedosáhly plnoletosti, vyplní žádost na jejich rodné číslo jejich zákonný zástupce.

  • Žádosti budou zpracovány do 30 dnů. V případě nedodání potřebných dokumentů či reklamace se může doba vyřízení prodloužit.

 

Kupon na dentální hygienu I + II (až 2 000 Kč)

Věnujte se pravidelně péči o své zuby a my vám proplatíme polovinu účtenky až do výše 2 000 Kč za rok. Příspěvek na dentální hygienu je rozdělen do dvou kuponů (Dentální hygiena I a Dentální hygiena II) tak, abyste jej mohli využít 2x ročně. Na proplacení poloviny své účtenky můžete v rámci každého kuponu čerpat až 1 000 Kč, celkem tedy až 2 000 Kč za rok 2020.
VÍCE

Kupon na preventivní aktivity až 500 Kč

Na nejoblíbenější preventivní aktivity, jako jsou plavání, rehabilitační procedury, dětské sportovní kroužky, ale také vitamíny, rovnátka nebo brýle a čočky vám přispějeme prostřednictvím kuponu až 500 Kč. Příspěvek můžete využít i na test na COVID-19.
VÍCE

Kupon na očkování až 1 000 Kč

Vhodně zvolené očkování považujeme za důležité, a tak vám na něj přispějeme až 1 000 Kč. Kupon na očkování otevřeme na podzim 2020, akceptovat budeme účtenky od 1. 1. 2020. Žádat o příspěvek můžete také prostřednictvím kreditů ve VITAKARTĚ, se kterými je možné získat na očkování i vyšší částku.

Kupony na preventivní vyšetření nádorových a civilizačních onemocnění

Pravidelné preventivní vyšetření pomáhá včas odhalit případné civilizační nebo zhoubné onemocnění. Pro klienty OZP proto nabízíme celou škálu preventivních vyšetření typických civilizačních chorob, a to buď zcela zdarma u našich smluvních partnerů (více zde), jejichž seznam naleznete zde u jednotlivých programů, nebo Vám na vybraná preventivní vyšetření poskytneme příspěvek prostřednictvím kuponu.
VÍCE

Facebook YouTube Twitter Linkedin
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím