Kupony na prevenci

S kupony na prevenci přesně víte, jak vysoký jednorázový příspěvek můžete získat na zdravé aktivity. Vedle kuponů můžete dál získávat odměnu ve formě kreditů do VITAKARTY, za které si můžete vybrat další odměny. Pokud čerpáte příspěvek na základě kuponů, kredity z VITAKARTY se vám neodečítají. Kupony můžete uplatnit osobně „na papíře“ na všech našich kontaktních místech nebo online přes VITAKARTU na webu nebo v mobilním telefonu.

Kupon na očkování až 1 000 Kč

Na očkování poskytujeme příspěvek až ve výši 1 000 Kč. Žádat o příspěvek můžete také prostřednictvím kreditů ve VITAKARTĚ, se kterými je možné získat na očkování i vyšší částku.
VÍCE

Kupon na preventivní aktivity až 500 Kč

Na nejoblíbenější preventivní aktivity, jako jsou plavání, rehabilitační procedury, dětské sportovní kroužky, ale také vitamíny, rovnátka nebo brýle a čočky přispíváme prostřednictvím kuponu až 500 Kč. Žádat o příspěvek můžete také prostřednictvím kreditů ve VITAKARTĚ, se kterými je možné získat i vyšší částku.
VÍCE

Kupon na dentální hygienu až 2 000 Kč

S kuponem na příspěvek na dentální hygienu ve výši až 2 000 Kč pokryjete práci i těch nejnákladnějších dentálních hygienistek a hygienistů. Navíc můžete o příspěvek požádat také prostřednictvím kreditů ve VITAKARTĚ, se kterými je možné získat i vyšší částku.
VÍCE

Facebook YouTube Twitter Linkedin
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím