Kupon na očkování až 1 000 Kč

Kupon na příspěvek na očkování ve výši až 1 000 Kč je možné uplatnit od 1. 8. do 31. 12. 2019, případně do vyčerpání finančního limitu programu. V tomto období přispíváme na účtenky za očkování vydané od 1. 1. 2019. Přispíváme jak na očkovací látku, tak na její aplikaci. Kupon je jednorázový. Pokud tedy požádáte o příspěvek na očkování v částce nižší, než je hodnota kuponu, přispějeme jen do hodnoty vyznačené na účetním dokladu a zbylou částku do celkové hodnoty kupony již dočerpat nelze.

Uplatnění na přepážce i ve VITAKARTĚ

Kupony na prevenci můžete uplatnit osobně “tzv. na papíře“ na všech kontaktních místech OZP, anebo online prostřednictvím VITAKARTY na webu nebo v aplikaci v mobilu. Kupony se nezapočítávají do kreditů ve VITAKARTĚ. Ty tak můžete dál využívat na libovolné podporované preventivní aktivity. Nemůžeme však přispět na jednu a tu samou účtenku jak z kuponu, tak z VITAKARTY. Žádosti zaslané e-mailem nemůžeme akceptovat.

Jak kupon na očkování uplatnit?

Nejprve se seznamte s Podmínkami čerpání preventivních programů OZP.

Kupon na příspěvek na očkování lze využít na očkování nehrazená z veřejného zdravotního pojištění včetně aplikace očkovací látky.

Kupon na příspěvek na očkování mohou využít všichni pojištěnci OZP.

U dětí, které ještě nedosáhly plnoletosti, vyplní žádost jejich zákonný zástupce.

Příspěvek na očkování činí až 1 000 Kč.

Kupon na příspěvek na očkování lze využít pouze jednorázově bez ohledu na výši účtenky.

Kupon na příspěvek na očkování nelze kombinovat s příspěvky ve VITAKARTĚ.

Uplatnit nelze účtenku, na kterou již byly čerpány kredity ve VITAKARTĚ, a zároveň účtenku uplatněnou na kupon na příspěvek nelze znovu uplatnit pro čerpání kreditů ve VITAKARTĚ.

Uplatněním kuponu na příspěvek na očkování nečerpáte své kredity ve VITAKARTĚ.

O příspěvek na očkování na níže uvedeném formuláři lze žádat od 1. 8. 2019 do 31. 12. 2019.

Příspěvek je možné získat na účtenky vydané od 1. 1. 2019.

Kupon na příspěvek na očkování lze uplatnit osobně na všech kontaktních místech OZP. S sebou vezměte vyplněný formulář níže a originály účetních dokladů (účtenek), na které chcete přispět. Kupon lze uplatnit také online prostřednictvím VITAKARTY. Podrobnější informace najdete na formuláři níže. E-mailové žádosti nelze akceptovat.

Dokumenty ke stažení

ve formátu PDF

Žádost o čerpání příspěvku na očkování
Dokument PDF | 170 kB

Facebook YouTube Twitter Linkedin
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím