Oznámení OZP o zajištění zdravotních služeb pojištěncům OZP ve Šluknovském výběžku

Oborová zdravotní pojišťovna zajišťuje svým pojištěncům zdravotní služby v rámci sítě smluvních poskytovatelů v celé ČR a má tedy uzavřen i smluvní vztah s Lužickou nemocnicí s poliklinikou, a.s. v Rumburku.

Vzhledem k současné situaci v dané lokalitě, o které průběžně informují média, a kdy může v nejzazším případě dojít i k ukončení poskytování zdravotních služeb u tohoto poskytovatele, OZP situaci průběžně monitoruje a zároveň intenzivně jedná se smluvními partnery v okolních regionech o případném převzetí a následném zajištění zdravotních služeb pro své klienty.

Seznam smluvních partnerů poskytujících akutní, následnou nebo ambulantní zdravotní péči je pro klienty OZP k dispozici na webové stránce www.atlasdoktoru.cz.

Pro úplnost informujeme, že v akutních případech lze volat zdravotnickou záchrannou službu (linka 155 nebo 112) a v nezbytných případech lze využít i režim přeshraniční péče, kdy je neodkladná zdravotní péče poskytnutá v souladu s platnou legislativou a na základě předloženého průkazu pojištěnce ze strany OZP uhrazena i v zahraničí.

O dalším vývoji budeme průběžně informovat.

Vaše OZP

Facebook
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies    Rozumím