VITAKONTO - Vaše bonusová peněženka

Elektronický bonusový systém VITAKONTO

Ke každému klientovi přistupujeme skutečně individuálně. Chceme, aby mohl sám čerpat slevy v preventivních programech, a to v oblasti, která mu připadá zajímavá. Proto nabízíme všem klientům OZP elektronický bonusový systém VITAKONTO.

V roce 2016 získalo více než 60 000 našich klientů ve VITAKONTU průměrný příspěvek přesahující částku 600 Kč! Nejoblíbenější programy, jakými bylo např. Očkování proti klíšťové encefalitidě, Dentální hygiena, Plavání či příspěvky na Letní tábory, školky a ozdravné pobyty umožnily našim klientům získat příspěvky dosahující běžně částek okolo 1000 Kč, výjimkou nebyly příspěvky dosahující 2000-3000 Kč. V roce 2017 pro Vás máme připravené další atraktivní novinky, které odmění ještě více našich klientů.

Víte, že cyklistickou helmu nebo chůvičku můžete zakoupit u našeho partnera Alza.cz a my Vám na ni přispějeme?

VITAKONTO funguje v elektronické aplikaci VITAKARTA. Měnou v systému jsou tzv. kredity. Podobně jako v internetovém obchodě máte i zde možnost sledovat:

  • kolik kreditů už na VITAKONTU máte
  • zač lze kredity získat
  • programy, na které lze kredity využívat

Všechny možnosti lze detailně prohlížet. Dokonce vám i radíme, co byste měli podniknout, abyste dosáhli na program, na který vám zatím kredity nestačí!

VITAKONTO přispívá prakticky na většinu očkování nehrazených z veřejného zdravotního pojištění, na plavání, na programy pro maminky a těhotné, na fitness, vitamíny, brýle, rovnátka, antikoncepci a mnoho dalších programů. Průměrně od nás klienti získali více než 500 Kč, tisíce klientů však díky VITAKONTU obdržely 1000 Kč a často i mnohem více.

Kam dále?

Facebook
Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Souhlasím